Освіта – найбільша стаття витрат у бюджеті Тернополя

Поділитися

В усіх обласних центрах західного регіону на сферу освіти витрачають найбільше. Це дізналися аналітики Центру спільних дій, які проаналізували, на що буде витрачати найбільше місцева влада обласних центрів заходу України. 

“Якщо ж дивитися на гроші, за призначення яких відповідає ОМС, найбільшою статтею витрат, за прогнозом на 2021 рік, у всіх облцентрах є освіта. В Ужгородській, Луцькій і Чернівецькій громадах на неї піде майже половина місцевого бюджету, В Івано-Франківській, Львівській і Тернопільській громадах — близько третини”, – повідомили у Центрі спільних дій. 

Також серед головних пріоритетів є житлово-комунальне господарство і соціальний захист населення. Тернопіль витратить на ЖКГ 12% бюджету. Це майже в 4 рази більше, ніж у Львові, де частка складає 3,5%. 

У 2021 році Львів є лідером за обсягом грошей на соціальний захист (7%). Найменше вразливим групам допомагатиме Луцьк (2%). За цією статтею витрат  виплачуються різні види пільг, компенсації і допомоги, створюються центри дозвілля і місця для заняття фізкультурою для літніх людей і людей з інвалідністю, забезпечується робота центрів безплатної правової допомоги та багато іншого. 

Хочете отримувати новини в месенджер? Підписуйтеся на наш ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛ чи долучайтесь до нашої групи у Вайбері Ми є також в Instagram , у facebook та  whatsapp

У Тернополі вакцинувалась від коронавірусу 99-річна бабуся

Тернопільська громада найменше витрачає на утримання міської влади – 8,6%, але чиновники найбільше розкрадають в ЖКГ