Тернопільська громада найменше витрачає на утримання міської влади – 8,6%, але чиновники найбільше розкрадають в ЖКГ

Поділитися

Серед областей заходу України Тернопільська міська рада витрачає на утримання місцевої влади найменшу частку бюджету громади – 8,6%, а Львівщина – найбільшу. Про це йдеться у аналітиці Центру спільних дій. 

“У 2021 році в усіх облцентрах серед сфер, які з’їдають значну частку бюджету громади, є утримання місцевої ради та її виконавчого органу. Йдеться про виплати зарплат працівникам департаментів та управлінь, закупівлю обладнання для їхньої роботи, оплату комунальних послуг. Найщедріше ці витрати фінансують Львівська (14,2%) та Ужгородська (13,3%) територіальні громади. Це більше, ніж міста виділяють на ЖКГ або соціальний захист”, – повідомили у Центрі спільних дій. 

Найменшу частку міського бюджету забирає місцева влада Тернопільської міської громади – 8,6% бюджету.

Крім того, на освіту у 2021 році витратять близько половини грошей в усіх  облцентрах західної України. 

Також серед головних пріоритетів є житлово-комунальне господарство і соціальний захист населення. Тернопіль на на ЖКГ витратить 12% бюджету. Це майже в 4 рази більше, ніж у Львові, де частка складає 3,5%.   Але так звані аналітики дятли. Вони не аналізують якість робіт, хто виконує ці роботи. У Тернополі ці кошти фактично розкрадаються.

Серед областей заходу України Львів є лідером за обсягом грошей на соціальний захист (7%). Найменше вразливим групам допомагатиме Луцьк (2%). За цією статтею витрат  виплачуються різні види пільг, компенсації і допомоги, створюються центри дозвілля і місця для заняття фізкультурою для літніх людей і людей з інвалідністю, забезпечується робота центрів безплатної правової допомоги та багато іншого.    

Хочете отримувати новини в месенджер? Підписуйтеся на наш ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛ чи долучайтесь до нашої групи у Вайбері Ми є також в Instagram , у facebook та  whatsapp

Освіта – найбільша стаття витрат у бюджеті Тернополя

Музей Майдану подав документи на визнання алеї Героїв Небесної Сотні національною пам’яткою