Англійська для програмістів – чи потрібні спеціальні курси

Поділитися

Англійська для програмістів: особливості застосування і вивчення

IT-сфера стрімко розвивається, багато хто переучується, щоб потрапити в світ сучасних технологій і знайти високооплачувану цікаву роботу. Але часто потрапити на роботу мрії не виходить з однієї простої причини – недостатнє знання англійської мови. Практично не можна знайти хорошу роботу в IT, в якій не потрібно було б знання англійської для програмістів. Технології розвиваються настільки швидко, що більшість посібників, програм, матеріалів по навчанню просто не встигають переводити. Тому всім, хто хоче домогтися бажаного в IT, варто відвідати курси англійської для програмістів.

Що вчать програмісти на курсах англійської

Особливістю всіх професійних мовних курсів є їх фокус на професійній лексиці.

Зверніть увагу на спеціальні курси англійської для IT-фахівців

Часто такі спецкурси викладають люди з двома освітами – безпосередньо англійської мови і технічною. Так, людина буде розбиратися не тільки в нюансах граматики, але зможе чітко пояснити професійні особливості і відповісти на питання. Так, курси англійської для програмістів буде цікаво відвідувати фахівцям не тільки через знання мови, а й для можливості обговорити цікаві робочі теми

Пройти такий курс буде корисно як досвідченому програмісту, так і людям, які тільки починають свій шлях в IT.

На заняттях ви детально розберете лексику на різні теми за фахом, навчитеся правильно висловлювати свої думки в розмові з колегами з інших країн і проходити співбесіду так, щоб шанси отримати роботу зросли до максимальних.

Звичайно, на курсах для програмістів не упускають і граматику, адже говорити правильно, вивчивши одні терміни, не вийде. Можливо в програмному забезпеченні і технічній документації складні граматичні конструкції і не використовуються, але ознайомитися з ними варто хоча б для того, щоб розуміти своїх колег і замовників.

Курс англійської для програмістів також буде включати елементи бізнес-курсу, так ви ознайомитеся з фразами, які допоможуть на діловому рівні проводити і проходити всі співбесіди, конференції.

Кому ще буде цікавий мовний курс для програмістів

У сфері IT не тільки розробникам буде корисним курс для програмістів. Існує багато спеціальностей, які стикаються з програмуванням. Так, увійти в сферу IT можна на позицію проектного менеджера, аналітика, UX-writer, копірайтер і багато інших.

На подібних посадах вам доведеться розмовляти з програмістами на їх мові. Мало буде пройти загальний розмовний курс, важливо розуміти особливості технічної термінології.

Журналісти, які пишуть на тему IT, також користуються попитом, але, щоб грамотно писати навіть на рідній мові, розібратися в матеріалах по темі часто доводиться англійською. Адже всі передові технології і матеріали з’являються відразу англійською мовою. Зі знанням мови ви будете завжди у виграшному становищі.

Щоб не потрапити в незручне становище з некоректним перекладом Google, вчіть англійську на професійному рівні.

У Нью-Йорку скасували пандемійну традицію, заборонивши одружуватися через Zoom

За минулу добу в Тернополі сталося 14 ДТП