На морських курортах України очікується 5-бальний північний вітер

Поділитися

На півдні України жарко. Морська вода дуже тепла. Грози вщухли. Небо майже чисте. Останній місяць літа пропонує ідеальні погодні умови для відпочинку. Температура повітря на цьому тижні на морських курортах +29…+33 °С вдень, +19…+22 °С вночі. Очікується 5-бальний північний вітер по шкалі Бофорта.

За прогнозом Sinoptik.ua опади можуть пройти місцями на узбережжі Азовського моря.

Чорне море прогріється до +23 °С біля Одеси, до +25 °С біля Залізного Порту.  Температура води на узбережжі Азовського моря біля Бердянська до +27 °С.

Курорти Чорного моря

На чорноморських курортах України цей тиждень буде сухим та спекотним. Опади не очікуються. З вітром складніше: 11-13 серпня може бути посилення північного та північно-західного вітру до 6.7 м/сек. З поривами до 11 м/сек. За шкалою Бофорта вітер зі швидкістю 5-7 м/сек називають помірним. При такому вітрі піднімається пил, вітер може гнати по вулицях дрібне сміття, флюгер крутитися без зупинок, гнуться тонкі гілки дерев. Море неспокійне, у багатьох місцях можна побачити білі баранці на хвилях. 

У Залізному Порту весь тиждень температура повітря вдень +28…+30 °С, вночі до +24 °С. Без опадів. Вітер 11-13 серпня може досягати 7.6 м/сек.

В Одесі відмінна погода, дощі закінчилися. Спекотно, до +30 °С. Північний вітер 11-12 серпня – до 6.9 м/сек. З 13 серпня вітер поступово слабшатиме до 3 м/сек.

Курорти Азовського моря

На курортах Азовського моря з 11 по 13 серпня до +29 °С, місцями вірогідні дощі. Весь тиждень буде досить багато хмар. Північний вітер може трішечки зіпсувати відпочинок з 11 по 13 серпня. У п’ятницю 13 серпня швидкість вітру сягатиме 9 м/сек, а це вже за шкалою Бофорта «свіжий вітер» в 5 балів, коли на морі можуть бути хвилі до 2 м. Але у вихідні вітер дещо заспокоїться.

У Бердянську до кінця тижня хмарно, температура вдень +26…+29 °С, вночі +20…+23 °С. З 11 по 13 серпня є ймовірність дощів та гроз. 12-13 серпня посилення північного вітру до 8 м/сек.

Курорти Карпат

На курортах Карпат зазвичай температура повітря неоднорідна, у високогір’ї на цьому тижні вдень +17…+21 °С, вночі прохолодно +10…+11 °С. У Закарпатті денна температура +25…28 °С, вночі від +16 °С до +19 °С. Дощі, що супроводжуватимуться сильною грозою, пройдуть 11 серпня, але місцями.

В Яремче очікується +20…+23 °С вдень, ночі прохолодні, 14 серпня навіть +9 °С. У середу та у неділю  дощитиме.

У Трускавці до вихідних максимальна температура +25 °С, у вихідні до +30 °С. Є невелика ймовірність дощу в середу, 11 серпня.

Різдво Миколая Чудотворця – одного з найшановніших у християнстві святих – відзначається 11 серпня. Свято це поки що недостатньо відоме широкому загалу вірян.

Прикмети для серпня:

Часті громи у серпні – на теплу осінь. 

Чим швидше «ростуть» на сході пір’їсті хмари, змінюючи форму, тим ймовірніша гроза.

У Чорткові лише в одному ресторані з готелем працювало два десятки нелегалів

Європейський Союз продовжує надавати соціально-економічну підтримку ветеранам та ветеранкам з усіх регіонів України