Як закохати в себе хлопця?

Поділитися

Найцікавіше питання, яке я отримував останнім часом, стосується того, чи можна використовувати гендерні особливості у власних цілях. Наприклад, коли жінка використовує прийоми, до яких, як правило, вдаються чоловіки, чи чоловік жіночі хитрощі?

Відповідь досить неоднозначна. Все залежить від того, наскільки далеко ви зайдете в «перейманні звичок протилежної статі».

Наприклад, чоловікоподібні жінки не викликають захоплення у хлопців. Їхній одяг, поведінка, звички можуть навіть відштовхувати. Як правило, вони занадто чіпкі, владні, різкі, хочуть домінувати та все контролювати. Звичайно, такого чоловіки не терплять.

Але є речі, які однаково цінують як чоловіки, так і жінки. Я називаю їх «дуже цінні навички». Ви можете включати їх, коли спілкуєтесь з хлопцями, і всі будуть вважати вас чарівними.

Якщо навчитеся практикувати ці якості та правильно керувати ними – вас обов’язково помітять. Чоловіків приваблюють їх власні методи, але без фанатизму

Смішно, чи не так? Іронія у тому, що більшість цих технік вважаються «істинно чоловічими», а спрацьовують однаково добре всім.

Отже, приступимо до вивчення психологічних чоловічих технік, які ви можете успішно використовувати, щоб закохувати в себе хлопців:

1. Не вибачайтеся і не стримуйтесь. Пишайтеся собою такими, якими ви є.

Більшість жінок упевнені, що самоствердження – це справді чоловіча якість. А ось і ні! Впевненість у собі є дуже цінною якістю, незалежно від того, хто її має – чоловік чи жінка.

Хоча іноді цю якість неправильно трактують, як нахабну та підлу поведінку. Насправді самоствердження є повною протилежністю. Тому що підлість – це завдавати шкоди своїми діями іншим, тоді як самоствердження – це коли ви твердо стоїте на своєму і не боїтеся вголос озвучувати власну позицію. При цьому ви зовсім не хочете нікого образити чи принизити. Навіщо це самодостатній людині?

2. Не слід ніколи ні за ким бігати. Якщо він справді зацікавлений у вас – сам прийде.

Цей тип поведінки вважається типово чоловічим. Хоча насправді він позбавлене найменшої гендерної приналежності. Це просто дуже цінна якість людей, які шанують себе.

Лише невпевнені в собі і ті, хто вічно сумнівається, буквально переслідують тих, хто їм подобається. Вони наївно вважають, що у світі є сили, якими можна змусити когось полюбити насильно.

Ви не потребуєте чоловічої уваги, щоб почуватися цільною та самодостатньою особистістю. Вам цілком комфортно у своїй шкірі, у своєму житті. Впевненість у собі та почуття задоволення – ось що притягує до нас інших людей.

Якщо ви завжди будете поводитися як альфа-особистість, то у вас не буде відбою від залицяльників. Чоловіки відчувають таких жінок за версту і ніколи не минають!

Вони будуть щасливі отримати такий трофей, як ви! Адже вони насамперед мисливці.

3. Будьте загадковими. Таємниця інтригує набагато більше, ніж логіка та факти.

Загадковість не є ексклюзивом чоловіків, але погодьтеся, зрозуміти їх дуже складно.

Та й образ загадкового та таємничого незнайомця, який вони люблять одягати на себе – виглядає дуже виграшно в очах жінки.

Чому б вам не вчинити так само і не перетворитися на жінку-загадку? Чоловіків це притягує як магнітом.

Що робить жінку сеkсуальною та загадковою? Зовсім не одяг, не посмішка, що вражає наповал або млосний погляд. Справжня загадковість – це мистецтво. Мистецтво не розповідати про себе все, а навпаки – сконцентрувати увагу виключно на ньому.

Заохочуйте його розповідати про свої інтереси, хобі та захоплення. При цьому про себе розповідайте ненароком, мимохіть… У якийсь момент він зрозуміє, що коли стільки часу розповідав про себе, майже нічого не знає про вас. Ось вона – справжня загадка та інтрига! Адже саме цього ми й домагалися, чи не так?

4. Не бійтеся фліртувати. У легкому флірті немає нічого ганебного.

Насправді це перше, що вивчають чоловіки, коли починають зустрічатися з дівчатами. Природно, що вони не можуть не думати про сеkсуальну близькість і трохи хвилюються із цього приводу. Тому легкий флірт, який розряджає зупинку та одночасно зближує, виявляється дуже доречним. Це саме те, що може розтопити напругу та незручність, які незмінно присутні на початку знайомства.

Не бійтеся першими почати фліртувати. Головне не переборщити із надмірною сеkсуальністю і не збентежити партнера ще більше. Доторкніться до чоловіка як би ненароком на рівні рук або плеча, встановіть зоровий контакт … Не скупіться на посмішки, смійтеся, коли вас змішають, говоріть про все на світі! Головне – щоб вам обом було добре та вільно!

Іншими словами, нехай він думає, що сам зацікавився вами, а не потрапив до ретельно розставлених вами «сітів флірту».

До речі, багато жінок – чудові у мистецтві флірту. Вони виходять за рамки простих дотиків або жестів, просто зводячи хлопців з розуму. Це дещо чоловіча поведінка, але вона реально працює. То чому б не запозичити у чоловіків такий цінний прийом?

Чоловіки люблять сміятися, і вони обов’язково оцінять, якщо ви будете дражнити їх і провокувати. Адже це дійсно здорово!

Тож спробуйте обов’язково – результат гарантований!

До речі, про сміх…

5. Смішіть своїх чоловіків. Примушуйте їх усміхатися. Веселіть. Щоб їм захотілося більше…

І, нарешті, освоїмо чоловічу техніку «Розсміши її – і вона твоя!». Настав час перетворити її на керівництво і для жінок. Чим більше ви будете сміятися і говорити про веселе, тим більше позитивних асоціацій викликатимете у нього.

Це означає, що не обов’язково з перших побачень бути «занадто чесними». Не обов’язково вивалювати на хлопця всі розповіді про свої біди, переживання та страхи. Потерпіть хоч трохи.

Не зациклюйтесь на негативі. Не вичитуйте та не критикуйте. Знайдіть краще «веселі точки дотику».

Потім, як він захопиться вами, скажіть, що повинні … піти. Що, сильно зайняті. О, від цих слів він ще більше заведеться!

Цей прийом завжди спрацьовує блискуче. Справа в тому, що як тільки ми дізнаємося, що «об’єкт», що сподобався, починає віддалятися – намагаємося ще більше, щоб отримати його. Це особливість психіки людини, і вона притаманна як чоловікам, так і жінкам.

Так що, як бачите, певні «чоловічі прийоми», які чомусь пов’язують виключно з особливостями їх психіки, може успішно використовувати будь-яка жінка. Крім жартів, ці методи справді працюють і у «жіночому виконанні». Удачі та кохання!

Зимние шины Continental — характеристики

Не відкладайте на завтра поцілунки, які можна подарувати сьогодні