Victoria Niro презентувала нову пісню про незламний дух українців

Поділитися

Співачка Victoria Niro презентує у пісні “Віра” реальну історію про дівчинку Віру, народжену в бомбосховищі.
Victoria Niro – молода співачка музичного лейблу Papa Music. Вона закохує у себе своїм неперевершеним голосом, янгольською зовнішністю і має багатотисячну аудиторію у Tik Tok. Українські військові Вікторію називають своїм талісманом, а прихильники у соцмережах безперервно очікують від неї нових хітів та відео.
Victoria Niro отримала просто шалену популярність і мільйони переглядів у Тік Тоці, виконуючи відомі кавери і підтримуючи бойовий дух наших захисників. Проте варто сказати, що артистка має і свої власні пісні.
І сьогодні Victoria Niro представила третій унікальний сингл “Віра” у співавторстві з Євгеном Тріпловим та Сергієм Рановим.
Основний меседж роботи – показати незламність духу українців. Пройшов майже рік зі дня повномасштабного вторгнення росії. Та, незважаючи на обставини, на щоденні турботи, та, інколи відчай, люди не втрачають віри у перемогу. Кожен вірить у відродження України та її світле майбутнє.
Треком “Віра” Victoria Niro хоче підтримати кожного українця, нагадати, що нас неможливо спинити. У нас є віра, яка надає крила.
“Пісня “Віра” має особливе значення. “Віра” – це реальна історія про дівчинку Віру, яка народилась в перші дні війни в бомбосховищі. Саме тому батьки дали це гарне ім’я їй, бо ми всі віримо у перемогу нашу. Інший сенс пісні. Ми Віримо у Збройні сили, у себе, в перемогу і мир! Найчастіше згадуємо про віру у молитвах. Тому ця пісня має особливий сенс, який показує нас справжніх і демонструє світу незламність нашого духу”, – говорить Victoria Niro.
Навіть, коли важко, то народжується у серці молитва, і “нас не спинити, бо у нас точно є віра” і крила. І тому “світло не згасне у наших вікнах” ніколи!

Як поводитися під час відключень електрики: корисні поради

В Україні створили пісню, яку не зможуть заспівати москалі