За словами співачки, їх хотілось створити трек, який стане яскравою згадкою літніх канікул для українських підлітків. Всупереч жахливим подіям та новинам, які оточують нас через повномасштабне вторгнення росії, ніхто не забере у них дитинства та юності. Наразі їм доводиться хапатись за кожний яскравий момент життя. І TERESSA сподівається, що трек «Раз два три» стане для її однолітків справжньою віддушиною.
«Кожного з нас пісні супроводжують протягом життя. Вони – супутники усіх наших подій і гарних, і не дуже. Я особисто знаю, як підлітки обожнюю всесвіт музики. І ми намагались створити такий трек, який зможе їх трохи відволікти від турбот та поганих думок. Це вайбова пісня, під яку я мрію, щоб мої однолітки запам’ятали з позитивними споминами літо-2023», – прокоментувала TERESSA.
Літню композицію доповнив і яскравий кліп, над створенням якого працювала велика команда в Івано-Франківська. Щоб підкреслити атмосферність, команда пішла на доволі креативні рішення. До прикладу, для створення зеленої локації у тролейбусі було використано майже 50 зелених вазонів та рослин. Своєю чергою, TERESSA не залишилась осторонь створення відеороботи.
«Основні ідеї ми пропрацювали разом з режисером. Нам хотілось зробити яскравими просто буденні речі. Той самий кошик із супермаркету – ми ним користуємось майже щоденно, проте було вирішено додати йому трохи квітучості завдяки ікебані. Так само і тролейбус – ним ми часто їздимо і інколи уявляємо, що ми у салоні одні, а навколо нікого. І можемо робити все, що завгодно», – поділилась виконавиця.
Щодо майбутніх релізів, то співачка вже працює над матеріалом, який слухачі почують вже згодом.