В Ужгороді відбудеться фест для активної молоді з усієї України

Поділитися

З 23 по 25 червня Українська академія лідерства спільно з GoGlobal проведе масштабний фест «База: Гуртуйсь! Гартуйсь! Готуйсь!» для активної української молоді. Це будуть три дні з насиченою програмою, яка допоможе учасникам прокачати свої інтелектуальні, емоційні та фізичні здібності.

«Наш фестиваль — це майданчик для знайомства активної молоді з різних куточків України. А також змога розвинути в собі “воїна” – здатність мріяти і відважно рухатись до мети разом із командою. Ми допоможемо учасникам вдосконалити свої навички самоорганізації, стійкості, планування спільних дій заради успішного розвитку своїх проєктів. Ця подія — це інвестиція в молодь, яка відбудовуватиме і розвиватиме нашу країну», — кажуть організатори.

Концепт фесту включає різні тематичні блоки та воркшопи, постійний нетворкінг з іншими учасниками, а також вечори біля вогнища з творчими перформансами. Це чудова можливість знайти нових друзів для спільних ініціатив.

У програмі:

  • виступи зіркових спікерів про психологічну підтримку, стійкість та ідентичність;
  • командні активності просто неба;
  • тренінги з першої домедичної допомоги;
  • цікаві завдання на розвиток навичок рефлексії, самозарадності та планування майбутнього;
  • фізичні, емоційні та інтелектуальні змагання між учасниками фестивалю;
  • пробіжка центральною частиною Ужгорода;
  • панельні дискусії на теми інновацій, комунікацій та боротьби.

Крім того, за бажанням кожен учасник може влаштувати свій майстер-клас і поділитись своїм досвідом та ідеями зі своїми однолітками.

Участь в активностях, проживання та харчування на фестивалі безкоштовна. Також всі отримають крутий літній мерч у подарунок. Максимальна кількість учасників – 600 осіб віком від 16 до 19 років. Для того, щоб потрапити на фест «База: Гуртуйсь! Гартуйсь! Готуйсь!» потрібно до 20 червня заповнити коротку анкету та пройти відбір за віком і мотивацією. Всі деталі є на сайті проєкту fest.ual.ua

«Ми працюємо для того, щоб якісно змінити українське суспільство силою розумної відповідальної ініціативної молоді. Основна мета події — розвинути в учасників лідерські навички та разом генерувати ідеї для подальших спільних перемог», — кажуть організатори.

Бій Мейвезера та онука боса мафії перетворився на масову бійку

Чиновниця отримала 6 тис доларів США за документи для виїзду з України