Бій Мейвезера та онука боса мафії перетворився на масову бійку

Поділитися

Колишній чемпіон світу Флойд Мейвезер провів виставковий бій з онуком екс-очільника мафіозного клану Гамбіно Джоном Готті ІІІ.

Мейвезер домінував у ринзі протягом поєдинку, а у 6 раунді рефері зупинив бій та зафіксував перемогу колишнього чемпіона. Це розізлило Готті, тому він після гонгу накинувся з кулаками на суперника.


На ринг вибігли представники обох команд. Все перетворилося у масову сутичку. Боксерів довелося вивести за лаштунки. Проте команди бійців продовжували з’ясовувати стосунки, поки не втрутилася поліція, повідомляє sport24.ua

Мейвезер повернувся до публіки після врегулювання конфлікту та насолоджувався своєю перемогою. Це був другий виставковий бій для американця у 2023 році. Раніше він розібрався з екс-бійцем ММА Аароном Челмерсом.

Довідка

Злочинна Сім’я Гамбіно — одна з «п’яти сімей», які домінують в організованій злочинності в Нью-Йорку, США, в рамках загальнонаціонального злочинного явища, відомого як американська мафія. Групу, яка пройшла через п’ять босів між 1910 і 1957 роками, назвали на честь Карло Гамбіно, боса сім’ї під час слухань Макклеллана в 1963 році, коли структура організованої злочинності вперше привернула увагу громадськості. Діяльність групи поширюється від Нью-Йорка і східного узбережжя до Каліфорнії. ЇЇ незаконна діяльність включає в себе рекет в сфері праці та будівництва, азартні ігри, вимагання, відмивання грошей, проституцію, шахрайство і викрадення.

Свій початок злочинна сім’я Гамбіно бере із прибувших з Палермо банди мафіозі, на чолі яких стояв Ігнаціо Лупо (англ. Ignazio Lupo). Коли він і його партнер по бізнесу Джузеппе Морелло, були відправлені до в’язниці в 1910 році, Сальваторе Д’Аквіла (англ. Salvatore D’Aquila), один з головних капітанів Лупо, взяв керування банди на себе. Д’Аквіла був впливовим емігрантом з Палермо, який приєднався до банди Лупо, що базується в Східному Гарлемі. Банда Лупо «Mano Nera» (із італійської Чорна рука) була заснована в 1900-х роках і стала однією з перших італійських злочинних угруповань в Нью-Йорку. Ігнаціо Лупо був партнером у багатьох починаннях з Морелло, який був першим італ. Capo dei capi (Бос босів). Як і інші банди, сформовані в Нью-Йорку, вони визнали Морелло своїм босом. У 1906 році ім’я Д’Аквіла вперше з’явилося в записах поліції за шахрайство.

У 1910 році Джузеппе Морелло і Ігнаціо Лупо були засуджені до 30 років тюремного ув’язнення. З ослабленням сім’ї Морелло, д’Аквіла скористався можливістю, щоб встановити панування його власної сім’ї «Палермітані» в Східному Гарлемі. Д’Аквіла швидко використав свої зв’язки з іншими лідерами мафії в Сполучених Штатах, щоб створити мережу впливу та зв’язків, і незабаром став потужною силою в Нью-Йорку.

За місяць акції “Листи до вільного Криму” зібрано понад 350 листів для кримських політв’язнів

В Ужгороді відбудеться фест для активної молоді з усієї України