ЄСПЛ відхилив всі претензії росії до України та вилучив російську заяву з реєстру справ

Поділитися

18 липня Європейський суд з прав людини оголосив фінальне рішення в справі “росія проти України”, в якій держава-агресор намагалася покласти на Україну відповідальність за трагедію МН17, порушення прав людини, а також так звану “водну блокаду” Криму.

Зокрема, росія скаржилась на блокування Північно-Кримського каналу та просила ЄСПЛ зобов’язати Україну відновити подачу води до півострова. Так країна-окупант хотіла перекласти свою відповідальність за критичну ситуацію в окупованому Криму.

Масована мілітаризація півострова, побудова військових баз і військово-промислових комплексів на його території – одні із тих факторів, які росія досі намагається “прикрити”, звинувачуючи саме Україну в загостренні проблем з водою.

Всі скарги росії ЄСПЛ визнав необґрунтованими. І це ще раз свідчить про деструктивний характер політики рф на окупованих нею територіях, який потребує негайного реагування зі сторони міжнародної спільноти. Зазначена скарга росії – приклад панічних настроїв та намагання уникнути відповідальності за недотримання зобов’язань, які покладаються міжнародною конвенцією на країну-окупанта.

Представництво вітає справедливе рішення ЄСПЛ та закликає міжнародну спільноту й надалі не допускати свавілля зі сторони рф.

“Лютий вітер” від Razo- трек для військових, які зараз відбивають наші землі від москалів

Гурт “Музиченьки” представили трек для людей не консервативних поглядів