Гурт “Музиченьки” представили трек для людей не консервативних поглядів

Поділитися


Гурт “Музиченьки” здобув першу славу завдяки каверу на пісню Степана Гіги “Цей сон”. Восени минулого року тоді ще сольні виконавці Вlukach (Микита Брайлян) та Тeymon (Тимофій Смаглюк) під час імпровізації наклали слова пісні народного артиста на мелодію треку KALUSH feat Skofka “Додому”. Нашвидкоруч записавши голос та відзнявши відео, виклали доробок у ТikTok. На ранок хлопці побачили, що відео набирає обертів, а коли відмітка сягнула 1,4 млн. переглядів, вирішили відзняти повноцінний відеокліп. Він також прийшовся до вподоби українцям — робота налічує більше 3 млн. переглядів на YouTube. З цього і розпочався творчий шлях дуету “Музиченьки”.

Надихнувшись таким результатом музиканти вирішили продовжити розвивати проєкт, але вже з авторським матеріалом. Як згадують хлопці, пісня “Кохаю” захопила їх з першого звуку. Вона розповідає історію нерозділеного кохання, яка знайома багатьом: “Напевно, в кожного було невзаємне кохання. І ми також не є виключенням. Бувало так, що добиваєшся якусь дівчину, а вона геть до тебе холодна, як би ти не старався. І коли вже відкриваються на це очі, розумієш, що немає сенсу її добитися, треба рухатись далі. В словах пісні переданий стан, що переживається в такі моменти”, — коментують нову роботу артисти.

Щоб емоційно підкреслити сенс пісні, автор Ростислав Буяновський (Ross_prod) звернувся до “красномовного слівця”. “Музиченьки” ж вирішили цензурувати оригінальний текст, проте додають: ““Кохаю” не для людей консервативних поглядів. Звичайно, як і в будь-якого треку буде і підтримка, але буде і хейт. На наш погляд, якщо пісня викликає емоцію, то це і є успіх для неї”.

На підтримку релізу гурт відзняв відео, яке зрежисував Олександр Фауст. В центрі сюжету ліричний герой, який всіляко намагається догодити коханій дівчині, однак вона зневажливо сприймає будь-які знаки уваги. У гіперболізованій формі кліп ще більше розкриває сенс пісні та дає змогу зрозуміти, що від паразитичних відносин треба позбуватися. Додамо, участь у зйомках взяли непрофесійні актори.

ЄСПЛ відхилив всі претензії росії до України та вилучив російську заяву з реєстру справ

У Запоріжжі розпочав роботу ком’юніті-центр “Опліч ХАБ”