
▫️Як доказ пропагандисти наводять скриншот нібито статті британського видання Mirror з вибаченнями телеканалу CNN за свою співробітницю-українку. Видання Mirror не публікувало такої статті, наведений скриншот — підробка.
▫️Телеканал CNN не висловлював жодних вибачень. Більше того, американські медіа зазначають, що особу жінки, відео з якої масово поширилося в соцмережах після замаху на Дональда Трампа, встановити не вдалося.
❗️ Подібні прийоми є характерними для російських інформаційних операцій. Ворог створює підроблені відео під брендами авторитетних міжнародних медіа для надання фейкам видимості достовірності.
✅Мета таких вкидів — дискредитувати українців за кордоном та підірвати довіру до України на міжнародній арені.
