111

Заступник голови облдержадміністрації Петро Гоч провів нараду щодо впровадження на обласному державному телебаченні сурдоперекладу. Така потреба виникла тому, жартують у журналістських колах, бо побрехеньки від губернатора Хоптяна і голови облради Кайди ніхто з нормальних людей слухати не хоче. Рівень перегляду державного телеканалу “плінтусовий”. Дивляться його тільки чиновники, які по ньому вішають локшину про покращення життя і те, як вони для нас стараються.

Щоб хоч якось “підняти” канал, “регіонали” вирішили запровадити сурдопереклад.  Під час наради йшлося про розрахунок вартості впровадження на обласному телебаченні сурдоперекладу, терміни та механізми виділення та використання коштів, передбачених в обласному бюджеті, для реалізації цього проекту.

Як було зазначено, відповідно до „Програми розвитку видавничої справи та інформаційного простору у Тернопільській області на 2011-2013 роки” для впровадження сурдоперекладу для осіб з вадами слуху під час трансляції інформаційних програм обласною державною телерадіокомпанією, головному управлінню з питань внутрішньої політики, національностей, релігій, преси та інформації облдержадміністрації з обласного бюджету на капітальні видатки виділено 70 тис. грн., повідомляє сайт Партії Регіонів

Враховуючи той факт, що на даний час  вартість обладнання для впровадження сурдоперекладу зросла, на нараді було здійснено пошук шляхів впровадження цього проекту, виходячи з існуючих можливостей.

Заступник голови облдержадміністрації Петро Гоч наголосив на необхідності впровадження сурдоперекладу на обласному державному телебаченні у найкоротший термін.

2 comments

  1. Н.Д.

    Доброго дня, шановна редакціє! Прочитала Вашу статтю “ТТБ дивитимуться хіба … глухонімі” і я в “шоці”. Напевне, шановний кореспондент, уже давно до рук книжок не брав , тому й не знає, що термін “глухонімі” уже давно не існує. А зрештою, чому “хіба тільки глухонімі” дивитимуться, Ви, шановний кореспондент, вважаєте людей з вадами слуху гіршими і нижчими за усіх інших людей?! Чи Ви хотіли сказати , що “глухонімі” не гірші, а лише Ви, шановний кореспондент, кращий за інвалідів по слуху?! Цікаво, у чому Ви переконані??? З повагою Н.Д.

  2. Ольга

    ТТБ не можливо дивитися..Лижуть зад владі..аж противно…до мозоля на язиці. Як облрадіо можна слухати???..”брехунець”..не даремно так народ їх назвав…Та хто у нашій державі дбає про інвалідів? От треба Хоптяну від них щось..і пропихають свої технології..за наш з вами рахунок….чула, що на ТТБ наглядачем працює якийсь регіонал-депутат..так там редактори і журналісти краще від нього і без команди знають перед ким стелитися..а під кого й лягти…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.