111

Освітній партнер Всеукраїнської стипендійної програми імені Івана Пулюя бізнес-школа «IEDC Bled School of Management» (www.iedc.si) втретє надає 5 грантів на безкоштовне навчання у міжнародній літній школі для молодих менеджерів за програмою «Discover Management Program», що триватиме з 5 по 13 липня 2011 року.  

Школа знаходиться на березі альпійського озера у мальовничому місті Блед, прославлено ще за часів Австрійської імперії, як найкрасивішого спа-курорту, який особливо приваблював європейську аристократичну еліту. І сьогодні сюди їдуть за натхненням, за новими відкриттями у собі, за новими знаннями і цікавими зустрічами, які відбуваються у Словенській бізнес-школі «IEDC Bled School of Management». Заснована у 1986 році, вона стала першою бізнес-школою на теренах Центральної і Східної Європи. За чверть століття її відвідали 53 тисячі менеджерів з 70 країн світу, серед гостей 2009-2010 рр. були і 10 фіналістів Всеукраїнської стипендійної програми імені Івана Пулюя. IEDC сьогодні є одною з найбільш інноваційних бізнес-шкіл у Європі.
Відеоролик про те, як у 2010 році українці менеджмент вивчали дивіться тут:

1 comment

  1. orytas11

    Hey This is hard for me because I have never done anything like this.. but I have a huge crush on you. I have never been able to tell you for reasons which you would quickly identify as obvious if you knew who this was. I’m really attracted to you and I think you would be wanting to get with *Read FULL Card Here* http://dating.unudulmaz.com

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.