Бережанським районним судом винесено вирок у кримінальній справі про обвинувачення колишнього голови правління ВАТ «Бережанський склозавод»

Поділитися

Голова правління відкритого акціонерного товариства, будучи службовою особою, впродовж 2008 року, діючи умисно, з корисливих мотивів, незаконно обернув майно ВАТ «Бережанський склозавод» , а саме – склопосуд на користь третіх осіб.
Внаслідок таких протиправних дій керівника підприємства в магазину «Світ скла» виникла дебіторська заборгованість перед ВАТ «Бережанський склозавод» на суму понад 59 тисяч гривень .
З метою приховати протиправні дії , службовець надав незаконну вказівку продавцям магазину «Світ скла» та службовим особами бухгалтерії товариства ВАТ «Бережанський склозавод», виписати накладну про зворот уже реалізованого товару на склади товариства» і приховати таким чином дебіторську заборгованість магазину «Світ скла» перед ВАТ «Бережанський склозавод» на суму 59057,11 грн. Також, він особисто підписав накладні про зворот продукції хоча добре знав знав, що товару у магазині «Світ скла» вже на той час не було.
Крім цього, станом на 01 серпня 2009 року керівник підприємства умисно ухилився від сплати коштів на відшкодування фактичних витрат на виплату та доставку пільгових пенсій на суму 914 251,19 грн., чим створив заборгованість товариства перед Управлінням Пенсійного фонду України в Бережанському районі. В той же час, з 2007 по 2009 роки в касу товариства та на банківські рахунки поступило коштів у загальній сумі понад 8 млн, які використовувались на оплати штрафів,погашення кредитів , надання позики працівникам склозаводу та інші витрати. Слідство  у кримінальній справі проводив слідчий  прокуратури Бережанського району.

Вироком Бережанського районного суду від 23.06.2011 року керівнику підприємства призначено покарання 3р. 6м. позбавлення волі з позбавленням права впродовж 3 років займати посади, пов’язані з виконанням організаційно – розпорядчих і господарських функцій

Прокурор Бережанського району
Олег Бурик

Екс-дружина настільки ревнувала колишнього чоловіка, що замовила не тільки його, але й нову дружину і тестя

На майно Тимошенко і Луценка накладено арешт