Екс-дружина настільки ревнувала колишнього чоловіка, що замовила не тільки його, але й нову дружину і тестя

Поділитися

Працівники УБОЗ Тернопільської області попередили замовне вбивство трьох людей. Міліціонери вчасно втрутилися у перебіг подій: ретельно спланована та реалізована спецоперація допомогла врятувати людські життя.
35-річна тернополянка, мати чотирьох дітей, настільки приревнувала колишнього чоловіка до його нової дружини, що вирішила вбити не тільки його, але й його нову дружину та її батька. Роззлючена жінка була готова заплатити найманому вбивці по 8 тис. грн. за кожну жертву.
Непорозуміння у сім’ї виникло декілька років тому. Чоловік розлучився із жінкою. Вона змушена була самотужки виховувати дітей. Ревнощі до суперниці розгорялися з кожним днем. Росла неприязнь до колишнього чоловіка та його нового тестя, який підтримував нову сім’ю.
Жінка вирішила діяти за правилами кримінального жанру. Намір вбити у неї виник ще у березні. Зробити це самотужки вона не наважилася, тому через свого знайомого, раніше неодноразово судимого жителя райцентру, підшукувала надійного виконавця для здійснення задуму. За якийсь час найманець знайшовся.
За словами начальника УБОЗ УМВС України в Тернопільській області Григорія Полковнікова, ревнива жінка зустрілася із чоловіком, який погодився реалізувати замовне вбивство. Жінка забажала, щоб на будинок суперниці було вчинено напад. Крім того, замовниця поставила умову: злочинці повинні першою вбити господиню. Вона показала, де саме та мешкає, дала найманому вбивці фотографію, склала план з детальною інструкцією, як саме діяти у будинку. За виконання незвичного замовлення заплатила завдаток – 2,5 тис. грн.
Про планування замовних убивств стало відомо працівникам обласного УБОЗу. Коли міліціонери розповіли родині, що їхньому життю загрожує небезпека, ті навіть не одразу й повірили, але згодом переконалися у правдивості слів оперативників. «Замовлена» жінка погодилася розіграти сцену із власною смертю, також було зроблено імітацію розбійного нападу на будинок. Фотокартки, які мали переконати суперницю у тому, що жертва мертва, того ж дня передали замовниці. Вона, побачивши фотосвідчення, віддала решту обіцяних грошей за виконання першого вбивства, а принесені фотокартки порвала на шматки. Оперативники затримали замовницю під час передачі другої частини грошей.
За фактом організації вбивства слідчими обласного управління міліції порушено кримінальну справу за п.11 ч.2 ст.115 (умисне вбивство, вчинене на замовлення) Кримінального кодексу України, що передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на термін від 10 до 15 років або довічного позбавленням волі. Замовницю злочину заарештовано. Триває розслідування, повідомив ВЗГ УМВС в Тернопільській області.

http://mair.in.ua

У Підволочиську говорили про роботу

Бережанським районним судом винесено вирок у кримінальній справі про обвинувачення колишнього голови правління ВАТ «Бережанський склозавод»