Пропонуємо ознайомитися з результати ХХІ сільських спортивних ігор Тернопільщини, основна частина яких відбулася в м.Зборів 18-19 червня 2011 року.

Змагання серед збірних команд районів

Футбол
1 місце – Зборівський район
2 місце – Чортківський район
3 місце – Бережанський район
4 місце –  Тернопільський район

Волейбол (чоловіки)
1 місце – Чортківський район
2 місце – Підволочиський район
3 місце – Збаразький район
4 місце – Бережанський район

Волейбол (жінки)
1 місце – Підволочиський район
2 місце – Борщівський район
3 місце – Гусятинський район
4 місце – Шумський район

Змагання серед сільських та селищних  рад

Змагання спортивних сімей
1 місце – сім’я Плетюків (с. Білокриниця Кременецького району)
2 місце – сім’я Чудиків (с. Дичків Тернопільського район)
3 місце – сім’я Свириди (с. Біла Чортківського району)

Перетягування каната
1 місце – с. М. Ходачків Тернопільського району
2 місце – с. Оришківці  Гусятинського району
3 місце – с. В. Бережці Кременецького району

Міні – футбол
1 місце – с. Великі Гаї Тернопільського району
2 місце – смт. Залізці Зборівського району
3 місце – с. Нагірянка Чортківського району
4 місце – с. Лапшин Бережанського району

Пляжний волейбол
1 місце – Іван Стрільчук, Любомир Бонк
(с. Гаї Ростоцькі Зборівського району)
2 місце – Святолав Герман, Іван Моспанчук)
(с. Виноградне Заліщицького району)
3 місце – Віктор Туркула, Степан Поздик
(с. Деренівка Теребовлянського району)

Армспорт
Вагова категорія 70 кг.
1 місце – Ярослав Деревенський (с. Озерна Зборівського району)
2 місце – Олександр Оскалюк (с. Білокриниця Кременецького району)
3 місце – Микола Стецюк  (с. Білокриниця Кременецького району)
Вагова категорія 90 кг.
1 місце – Степан Данилюк (смт. Золотий Потік Бучацького району)
2 місце – Ростислав Матяш (с. Озерна Зборівського району)
3 місце – Вадим Стецюк (с. Білокриниця Кременецького району)
Вагова категорія +90 кг.
1 місце – Микола Лютий (с. Боричівка Теребовлянського району)
2 місце – Віктор Кузьма (с. Озерна Зборівського району)
3 місце – Роман Шевчук (с. Піщапинці Шумського району)
Командні результати :
1 місце – Зборівський район
2 місце – Кременецький район
3 місце – Теребовлянський район

Гирьовий спорт
1 місце –  Василь Хом’як, Андрій Шмир, Михайло Шмир
(с. Верещаки Лановецького району)
2 місце – Віталій Черняк, Назар Циба, Роман Порохняк
(с. Шили Збаразького району)
3 місце – Віталій Лесній, Михайло Гикавчук, Василь Велещук
(с. Трибухівці Бучацького району)

ХХІ сільські спортивні ігри Тернопільщини
станом на 20 червня 2011 року

І місце – Тернопільський район
ІІ місце – Зборівський район
ІІІ місце – Кременецький район
4 місце – Чортківський район
5 місце – Гусятинський район
6 місце – Заліщицький район
7 місце – Бережанський район
8 місце – Борщівський район
9 місце – Бучацький район
10 місце – Теребовлянський район
11 місце – Підволочиський район
12 місце – Збаразький район
13 місце – Козівський район
14 місце – Підгаєцький район
15 місце – Шумський район
16 місце – Лановецький район
17 місце – Монастириський район

 

Примітка: Залишилось провести змагання з трьох видів спорту:  важкої атлетики, гирьового спорту та перетягування каната серед збірних команд районів.

Напишіть відгук