111

Інтернет-газета «Про все» проводить опитування серед читачів хто з губернаторів Тернопільщини найефективніше керував областю?

Наразі лідерство зайняв Юрій Чижмарь, який управляв краєм в 2007-2010 роках.

«Про все» звернулось до Юрія Васильовича за коментарем щодо протестів чорнобильців і афганців. Цікаво було, чи не побоїться колишній очільник краю говорити на таку складну тему для нинішньої влади. На диво, як для високопосадовців, пан Чижмарь не оминув гострих кутів

–          Організований вуличний спротив рішенням влади є природньою формою народовладдя. Проти урізання зарплат на 20% у США в лютому цього року на вулиці вийшли навіть поліцейські,- розпочав глобально екс-губернатор.

Активні вуличні протести – це бажання народу бути почутим у міжвиборчий період. А для влади, як нещодавно влучно зазначив один із засновників та керівників Партії Регіонів Рибак це дзвіночок, на який не можна не реагувати. Ручне скорочення доходів громадян може бути крайньою мірою, коли усі резерви держави у кризових період вичерпані. Але оцінюючи виступ міністра фінансів України Федора Ярошенка у Верховній Раді 22 вересня цього року при представленні Закону Про державний бюджет на 2012 рік прогнозовані показники дуже оптимістичні. Так темпи зростання ВВП за рахунок реальної економіки становитиме 105,0%, дохідна частина бюджету країни за рахунок оптимізації податкової системи збільшиться на 12,6%, додатково реальний сектор економіки за рахунок зменшення податкової бази отримає інвестиційний капітал в сумі понад 46 млрд гривень. При таких показниках можна пенсії чорнобильців і афганців подвоїти, а не урізати. Чи може цифри не відповідають дійсності? Тоді слід поставити питання про відповідальність міністра фінансів.

На жаль українські “спритні політики” переводять вирішення проблеми у політичну площину, замість того щоб об’єднатися і єдиним фронтом відстоювати інтереси громадян. Коли на акціях протесту щодо захисту соціальних прав громадян я бачу окремих політиків з мегафоном у руках, які будь-що намагаються очолити рух, попасти у камеру журналістів і тим самим заробити “дешевий авторитет” розумію, що інтереси людей їм байдужі.

 Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.