111

Тривалий час на Тернопільщині обговорювали хто реально творить сайт «За Збручем».  Цей інтернет-портал  зроблений доволі добротно львівськими програмістами, «просунутий» в мережі в пошуковиках. Чимало тернопільських журналістів цікавилось цим питанням,  проте відповідей не отримали. Були лише здогадки.

«Про все» вирішило з’ясувати, кому ж все ж таки належить  ресурс.

На порталі дуже критично висвітлюють роботу мерії, обласної ради. Про партії – взагалі доброго слова майже не зустрічається. Рекламні тексти про політиків – мажоритарників до уваги не беремо. Опозиційні партії – нищаться інформаційно «під корінь». Таке враження, що вони ну взагалі нічого доброго не зробили.

Обережніше на «ЗЗ» поводяться з  обласною адміністрацією. Тут злегка критикують губернатора. Причому, жарти, як правило, які можуть знати у близькому  оточенні – http://zz.te.ua/hoptyana-vidpravyly-nazad-do-pidvolochyska/

Робота ж одного із заступників губернатора –  «святая святих». Маємо наувазі Петра Гоча.

У будь-якій згадці про колишнього пластуна ( а також «ДемПУнана», «вічуна», «озимина») на порталі  «За Збручем» зникають жарти над подією, двохзначні припущення.

Одним словом , Петро Гоч – еталон серед політичного болота Тернопільщини. На «За Збручем».

Ось лишень варто перебігти очима ці замітки …

http://zz.te.ua/hoch-podilyv-hroshi-veteraniv/

http://zz.te.ua/u-ternopilskomu-dramteatri-bude-novyj-kerivnyk/

Більший список «добрих справ» Гоча – тут http://zz.te.ua/page/2/?s=%D0%93%D0%BE%D1%87

Інколи доходить до кумедного, коли Петро Гоч на своєму сайті  себе «сватає» на керівника штабу Партії Регіонів у Тернополі. http://zz.te.ua/petro-hoch-ocholyt-vyborchyj-shtab-partiji-rehioniv-na-ternopilschyni/ або піарить по фінансових питаннях http://zz.te.ua/zastupnyk-hoptyana-spokijnyj-za-rezhym-yanukovycha/

Цікаво чи амбітний Валентин Хоптян знає, що його періодично «полоще» на своєму порталі  заступник?

 

 

11 comments

 1. службовець

  як би ХОПТЯН менше пив то замітив би що пригрітий пес за його спиною
  гавкає на нього!!!!!!!!!!!!!!

 2. Oksana

  Більшого маразму ще не читала. Боря в тебе що криза жанру?:)

 3. юрій

  Пане віталію! дякуємо за відкритість. Це правда. Тільки ніхто не озвучував. Петро вміє все зробити (підлість) я з ним раніше працював і знаю що то за “людина “в своїх інтересах здатна до всього.Він не одного кинув і кине ……..
  Всі в області Оточення) знають що він хоче зайняти місце Хоптяна

 4. куб

  на zz тему замяли……
  Петрусю, признавайся…

 5. Антон

  ага, патрік Муца обхажував, перебіг -тепер губернатору без мила. Мєрзкий тип, з Івана в пана. Гидко дивитись на такого слизняка зазнаного, на кроля подібний. Щось його побратими не полюбляють його, є за що.

 6. Катя

  Коли не має що відповісти достойно і, головне, аргументовано, спускаються до обзивань. На жаль, у про все не помилились… Хороший сайт За Збручем, проте, всі зрозуміли тепер їхню шкідницьку позицію…Це ж треба, маючи усю інформацію, достовірну, оперативно, так маніпулювати нею… Просто якщо тепер усе читати і дивитись крізь призму Гоча, партії регіонів – стає все зрозумілим..хоча звичайно, хлопцям до одного місця регіони і хоптян..просто вдало роблять свій проект..маючи доступ до інформації…але тепер читачі, які регулярно перегядають інтернет-блоги, знатимуть чому саме такі акценти..чи дослухався Заруцький та Інна до Хоптяна, чи їм патрікова вказівка важливіша..адже вони ж перестали навіть фото на сайт адміністрації ставити, щоб не спалити себе на зз. але це їхня справа.кожен працює, заробляє на свій кусок хліба…усім місця вистарчить..просто не треба було з усіх робити дурнів..тепер вони самі пошились у лапушанців…

 7. куб

  а як тему швидко опустили……..
  де скандал, які так любить zz???

 8. ананим

  organisation: ORG-PSMV1-RIPE
  org-name: PE Sukonnik Mukola Valeriyovuch
  org-type: OTHER
  address: Ukraine, Ternopil region, Zbarazh, 22 sichnya str., 15
  e-mail: nick_S99@mail.ru

  копайте в цьому напрямку братюні

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.