Наливайченко: Перемога опозиції на виборах покладе кінець політичним репресіям

Поділитися

Незаконні судові вироки проти Юрія Луценка та інших опозиційних політиків будуть скасовані, а чиновники і судді, причетні до політичних репресій, понесуть покарання, як тільки теперішній режим буде усунений від влади, – заявив голова політради партії «Наша Україна» Валентин Наливайченко, коментуючи вирок суду у справі Юрія Луценка.

«Режим переслідує хибну ілюзію, що засудження лідерів опозиції та їх виключення з виборчого процесу дозволить перемогти на майбутніх парламентських виборах. Відповідь усіх чесних людей на такі дії має бути твердою – жодного голосу кандидатам від влади», – наголосив Наливайченко.
Він підкреслив – влада готує силовий сценарій виборів. «Сьогодні, завдяки перестановкам у силових відомствах, уже створено єдиний силовий штаб влади, що включає правоохоронні органи, судову систему і пенітенціарні установи. Цей штаб уже відпрацьовує злагодженість своїх дій на двох ключових опозиціонерах – Юрієві Луценку і Юлії Тимошенко. У випадку успіху, практику буде поширено на місця – поділена опозиція може стати легкою жертвою союзу бандитів і силовиків», – сказав Наливайченко.
При цьому політик переконаний – опозиційні сили мають зробити усе необхідне для перемоги на парламентських виборах у 2012 році, в тому числі створити єдиний штаб по захисту чесних виборів і протидії репресіям та сформувати єдиний виборчий список від об’єднаної опозиції як на мажоритарних округах, так і за пропорційною частиною. «Лише реальне, а не декларативне об’єднання опозиційних сил, є сьогодні запорукою перемоги на виборах, припинення політичних репресій та відновлення демократії в країні», – вважає Наливайченко.

У Тернополі б’ють на сполох щодо ситуації, яка склалась навколо відмов від новонароджених дітей

Як інтернет-портал заступника губернатора Тернопільщини Петра Гоча «За Збручем» мочить опозицію, насміхається з Хоптяна та «вилизує» власника