«Свобода» сказала «фас» – « Нова тернопільська» гав-гав-гав

Поділитися

Сергій Надал і його команда почали активну інформаційну кампанію. Рейтинг падає, а на носі вибори до парламенту. Протягом року прес-служба міської ради та рупор «Ух-радіо» не справились із завданням показати свободівців файними господарями в Тернополі. Заважає інтернет-газета «Про все», аудиторію якої не вдалось розколоти, навіть створивши клон – інтернет-сайт «Погляд». Дівчата, які «підмальовують» діяльність мера і команди, не справляються із завданням. У хід пішла місцева важка артилерія – «Нова Тернопільська газета». В один день, разом із офіційним свободівським сайтом, почали «мочити»  портал «Про все».

За анекдот, розташований на сторінках «Про все» якийсь без почуття гумору журналіст «Нової…», зробив нібито політичний аналіз, приплів БЮТ, а зраду партійної  дисципліни подано як власна позиція командира частини.  Хоча на «Про все» не згадано прізвища командира частини, ні коли це було, ні політичної приналежності полковника і тим більше якісь політичні перепитії. Як то кажуть, не мали до чого вчепитися, то мусіли придумати. Тернопільські журналісти жартують, що це невмілий писака спробував хоч якось помститися за резонансний рейтинг журналістів на «Про все», де його «покусав» столичний спортивний оглядач, виходець з Тернополя.

Проте не примітивний переспів анекдоту мав резонанс. Щоб хоч трохи підняти продаж «Нової Тернопільської газети», яку нині ледве продають по 30-40 примірників у тиждень в кіоску ( для прикладу, коли писали правду, років десять тому, то йшло по 200-300 газет як гарячі пиріжки), видумали байку про те, що міського голову Тернополя обікрали. Але прямолінійний Сергій Віталійович, щоб не сказати грубіше, категорично заборонив ставити цю новину в газету. Там же він білий і пухнастий. Та й Турський в Каннах нагороду тримає. Викуплена ж вся площа в газеті, щоб не проскочило повідомлення про депутата-«свободівця» Липку. Минулого тижня так само не згадали й словом про «гіпертонічний криз» мера на «Радіо Ера». А тут раптом анекдот за його ж гроші!? І не місцеві журналісти це пропонують, а «виписані зі столиці» парники Тягнибока. Київські хлопці, які склали байку, працювали в редакції «Нової», де розташований неофіційний інформаційний штаб «Свободи». Оскільки там файно вгощали, і журналіст, що писав нібито анекдот про  командира частини в «Про все», вправно бігав до магазину, у байці згадали і «Нову Тернопільську газету».

І пішла брехня гуляти інтернетом, нібито сподобалась деяким столичним редакторам, що потрапила у випуски національних новин. Столичні піарники продемонстрували Олегу Тягнибоку, як треба насправді писати кілька речень, щоб розмити негативне інформаційне поле «Свободи», що склалось у Тернополі.

Про що ж вони написали?

“Сергій Надал вже не хоче бути близьким до народу” – саме під таким заголовком 13 березня вийшла стаття у “Новій тернопільській газеті”. За повідомленням видання, у міського голови Тернополя викрали гаманець під час проїзду в громадському транспорті.

Ми хочемо рівнятись на Європу, правильно? – коментує ситуацію Сергій Надал, – і люди часто закидають політикам те, що вони далекі від народу. Кажуть, гляньте на західних політиків – та вони на велосипедах на роботу їдуть! От і я вирішив стати близьким до народу – поїздити в громадському транспорті як звичайний житель Тернополя. Навіть два дні не поїздив – обікрали!

У викраденому гаманці було близько 8 тисяч гривень, “образок із зображенням матері Божої”, картка на 10-и відсоткову знижку від перукарні “Світ зачіски”, візитна картка Олега Тягнибока (Сергій Надал є членом ВО “Свобода”- UaReview) та посвідчення міського голови міста Тернополя, повідомляє управління МВС у Тернопільській області, посилаючись на заяву Надала. За фактом викрадення порушено карну справу.

Нагадаємо, посвідчення міського голови дає право на безкоштовний проїзд у громадському транспорті, розміщено на UaReview

Якщо ж проаналізувати написане, то помітно неозброєним оком, що турбує мера і над чим працює команда парників: 8000 гривень. Це хабар в тисячу доларів пана Липки.

Релігійний православний імідж який не дуже сприймається греко-католицькою більшістю.

Візитка Тягнибока – це взагалі прикол. Адже не фото родини, а папірець лідера, телефон якого мав би мати кожен поважний свободівець є своєрідною демонстрацією про наближеність Сергія Віталійовича до тіла лідера.

 Перукарня – прикол від піарників, яких, певно, задовбала примітивність мера.

«Про все» жартома звернулось до прес-служби УМВСУ в Тернопільській області щодо ситуації з мером. Там офіційно сказали, що мер не звертався із заявою.

А от колеги з прокуратури порушили кримінальну справу щодо депутата Липки за 1000 доларів хабаря.

Більше того депутата звільнили з роботи заднім числом. Статтю довелось перекваліфіковувати з хабаря у отримання Липкою неправомірної вигоди за вплив на прийняття рішення особами, уповноваженими на виконання функцій держави.

 

Депутат міськради за тисячу доларів США обіцяв вплинути на рішення інших чиновників

Туристи та екологи з Тернопілля приєдналися до всеукраїнської акції „Збережемо Карпати від забудови гідроелектростанціями”