Як насправді писалась заява «Свободи» про першу незалежну тернопільську інтернет-газету «Про все»

Поділитися

Тернопільська інтерне-газета “Про все” завжди відзначалася критичним поглядом на події в суспільно-політичному житті нашого міста. Коли ж у Тернополі до влади прийшли однопартійці Олега Тягнибока, портал узагалі перетворився на «кістку поперек горла» псевдонаціоналістів. Ми з перших днів роботи сайту критикували недолугу діяльність влади як міської, так і обласної. І не тому, що все так погано, а тому, що може бути значно краще. Подивитись на маразм Свободи можна тут

Натомість, хороші ідеї, починання завжди підтримували. Така незалежна позиція одного з найпопулярніших інтернет-сайтів Тернопільщини відверто дратувала владоможців, які звикли, щоб їм співали хвалебні оди. Фактично більшість ЗМІ Тернопільщини «підлаштувались» під владу. Одних змусили, інших купили. Залишились одиниці дійсно незалежних видань. “Про все” також спокушали, залякували, але результат  ви бачите самі. Фінансова незалежність веб-сайту від “політичних спонсорів” та олігархічних вибриків дозволяє і далі провадити незалежну редакційну політику.

Вчора «великовпливовий» веб- сайт тернопільського ВО “Свобода” аж на головній сторінці розмістив прес-реліз, який стосується нашого, на їхню думку, маловпливового інтернет-порталу.  Висить ця заява й нині. Якими лише епітетами нас там “нагородили” . Переповідати не будемо, бо хто захоче – може прочитати. Ми здивовані, що нашому скромному виданню присвятили стільки уваги та ще й на почесному місці. Напевно, матеріали, які має мужність оприлюднювати лише наш веб-портал, досягають мети: “псевдонаціоналісти-свободівці” змушені зважати, що не всі тернополяни вірять їх побрехенькам з конкурсами краси у страстний тиждень, “гіпертонічним кризам” в прямих ефірах на всеукраїнському радіо, виправданням хабарництву та проплаченими хвалебними статтями ледь не у всіх ЗМІ.

Прочитавши пасквіль на роботу нашого веб-сайту, журналісти “Про все” вирішили написати заяву, яку б мали дійсно оприлюднити тернопільські свободівці.

Отож, як насправді писалась заява про тернопільську інтернет-газету «Про все» . Курсивом подано думки, дії свободівських авторів із прес-служби.

13 березня 2012 маловпливовий  “кишеньковий” тернопільський Інтернет-сайт “Про все” ( прости Господи за першу брехню, бо читає цих  косючих журналістів понад 100 тисяч осіб в місяць) в черговий раз поширив наклепницьку, неправдиву, висмоктану з пальця інформацію (та ну його в піст стільки брехати на журналістів. Ладно, якщо чесно, то більше епітетів не змогли придумати, бо вже не вміємо так брехати як столичні , але як дізнаємось, хто з наших свідомих “зливає” їм інформацію, то буде йому гірше, ніж депутату Олегу Напорі ..шо там далі писати..), що компрометує Всеукраїнське об’єднання “Свобода” (такий бізнес “підривають”  Нам би ще до жовтня протриматись. Може хоч на Parker назбираємо. Турський он на якій «бесі» зад возить). Тепер фантазії цього брудного (ех, наше ж лайно) видання ( читає його як “Отче наш” вранці, в обід і ввечері Олексій Кайда з Сергієм Надалом напару , бо фіг би ми писали в протилежному випадку прес-реліз. Краще б пили каву в «Класіку») стосувалися одного з депутатів Тернопільської міської ради (пана Липки, якого правоохоронці цапнули за 1 тисячу долярів хабаря. Блін, де цей Максим так довго ходить?)

Мета масово продукування подібних матеріалів очевидна: (тут треба якусь дурню несусвітню придумати, щоб аж памороки забила..о-о-о!) режим Януковича, який не користується жодною підтримкою у тернополян, намагається очорнити та дискредитувати опозиційні політичні сили (якби вони дійсно нас прижали, гаплик був би Свободі швидко, всі ж прийшли заради бабок а не для оргазму з прапором махатись. От колишній стратег  не встидається цього: кинув посаду начальника управління- це ж у нього зарплата … заради гранту…але тут не мали клопотів, бо всі прекрасно розуміють у безробітному Тернополі- хлоп не вкрав, а сам написав папір…Але ж є тормоза, що не вміють “спритно працювати”, підкидають нашій прес-службі чергову писанину..треба буде таксу встановити, щоб відбілювати тих баранів.. Де носить того німця??? Сама ж напишу  прес-реліз).

Передусім ідеться про “Свободу” – головного опонента представникам українофобського режиму на Тернопільщині (круто написала,  ще б так насправді було. Приніс, Максиме?Розкладай…)

У провладної партії, рейтинг якої стрімко падає, залишається єдиний засіб закріпитися на Тернопільщині – розколовши та скомпрометувавши опозицію ( ага, і нафіг ми їм будемо тоді потрібні? Хто в нас ніяких вкладатиме бабки?Наливай ще Максиме!…Е-е-е! Добре пішла…Файну вмієш вибрати, хоч і довго…ладненько, нам про своїх баранів далі треба.. ми й так розколоті і скомпрометовані Кайдою і Надалом через ті вибори,бабок мало.. кожного дня відчуваємо як віддаляється бабло. Тому намагаємося урвати..нє..не файно звучить у моїх свободівських мозгах…п’яна, чи шо?…не дати потрапити  майну нашої громади в лапи москалів і різних супостатів…Під час того «захисту» власності наші й стали попадатися частіше..Лише прес-служба мусить віддуватися за тих захланних  «захистничків»…)

Влада використовує засмальцьовану технологію з запасників МГБ–НКВД

(а шо таке МГБ???сказав Юрка дописати..задрали вже з цієї  столиці..бо без погодження не можна жодного рядка в світ випускати..як за даунів нас мають)

Подібною технологією поширення несусвітньої брехні користувалися попередники Партії регіонів у боротьбі з ОУН–УПА (а ще ми та інші політичні аферисти в Україні…Ми ж не бандити, а романтики  великої політики….ладненько, як ще відбрехатись від тих заміток, що кожного дня викривають афери наших побратимів? Та які вони нафіг побратими, наливай! Турський навіть ще жодного разу на «бесі» не підвіз додому. Хоч би не спяніти і не сказати Ігоркові все, що про нього думаю… викладач, його дивізію)

Сьогодні новітні галани (добре, що підсвідомо нагадався якийсь радянський писака, пам’ятник якому стояв у рідному педунівері…Максим, дай закурити, а то вже башка не варить)  користуючись тим, що Інтернет-видання не мають юридичної реєстрації ЗМІ ( обіцяв Тягнибок, що як Клюєв пустить його у Верховну Раду за хорошу поведінку…тоді вже зроблять для інтернет-газет юридичну реєстрацію…після того й ми будемо писати без всіляких дурниць, щоб ніхто не придрався, бо ми ж теж без реєстрації) та не несучи жодної відповідальності за свої наклепи, продовжують свою чорну справу (ой гріх беремо на душу..самі крадемо. Ще й обурюємось… не цупили б з бюджету, не бодався Надал до людей – то ж не треба було б писати всієї цієї фігні..а так партійці пруться над нами, щоб ми даремно зарплату не отримували, то й підставляють свої голови, а мер навіть для нормального завантаження роботою  прес-служби пішов на радіоефір героєм. Тільки сказати нічого не зміг… Бляха, шо там ше писати..).

Звісно, апелювати до честі й гідності власників ресурсу, які в Великий піст продовжують очорнювати ближніх, поширювати зло, брехню, наклепи не варто (нє, блін, не годен писати, наливай, а якщо Сергій Віталійович ще хоч коли-небудь попреться на конкурс краси в піст чи набухається перед ефіром – самі напишемо каяття, щоб так в наглу більше не брехати, бо вже набридло стільки гріхів брати на душу. Ліпше доляри брати. Будьмо, Максиме! Шо. Не йде! Слабкі в тебе гени німецькі)

Хочемо звернутися до тернополян із закликом бойкотувати подібні Інтернет-помийниці (ой, як там нас миють ну ніяк наших політичних лідерів-“тормозів” не змогли переконати, що це дебільна фраза, яка подіє навпаки і не лише мешканці Тернопільщини, але й інших областей України звернуть увагу на інтернет-портал “Про все”, хто навіть не чув і не читав той сайт)

Подібні спецпроекти користуються тим, що юридично вони не зареєстровані, а відповідно, в судовому порядку позиватися на них неможливо ( ну а як їм заткнути роти, коли погроз не бояться, грошей не беруть, щоб не друкувати критичні статті? )

Проте це не звільняє їх від відповідальності, перш за все моральної, за розповсюдження недобросовісної інформації ( про нашу відповідальність краще промовчимо..класні сигарети..Максиме, ти де такі надибав? Спиш?Ох, і «пробило» Сергія Віталійовича «писати» розгорнутий прес-реліз, вже  другу пляшку допиваємо…)

Ми переконані: тернополяни вміють відрізняти правду від брехні, (тому ось цю дурню написали, щоб хоч якось відбрехатись, наливай Максиме,просинайся,  а я знову закурю) саме це показують результати соціологічних опитувань (добре, що хоч деякі соціологи продаються і пишуть всіляку потрібну нам маячню. Аж самі інколи не віримо і зменшуємо відсотки нашої підтримки аби люди не плювались).

Нинішній план влади – очорнити опозиційні політичні сили (куди вже далі нас очорнювати. ще одна нова чорна беха під міською радою і там амінь)

Тому подібних провокацій буде ще багато (отут ми вже точно знаємо, що пишемо…аж страшно подумати, скільки ще хапнути можна під завершення каденції.. в обраді вже яйця несуть, бо їх скоріше розпустять.. може мені хоч паперу взяти додому?). Проте українці розуміють, що головним ворогом для нас є злочинний режим Януковича. (якби не було Яника, довелось би точно якесь опудало придумати, щоб страхати людей… Може сказати Віталійовичу, щоб з Хоптяном частіше бухав?)

Ми радимо менше уваги звертати на подібні наклепницькі провокаційні матеріали, особливо у ці дні Посту (це хто такий розумний, бл*, дописав..Турський???Та ж люди не вилізуть з сайту «Про все»! Наливай, Максиме подвійну, бо піду матюкатися до керівництва…)

 А працівників ЗМІ закликаємо бути відповідальними (вони що, подуріли? А зараз журналісти які – безвідповідальні??? Максиме давай..Як не має? Біжи значить в «Молочний». І ще цигарок візьми…)

Адже сьогодні як ніколи потрібна єдина позиція суспільства, журналістів та опозиційних політиків для боротьби за українську державу.

Прес-служба (ага, як каже моя бабця мийниця і відбілювач ) ВО “Свобода”

 

 

Приніс, Максиме? Молодець..Я от думаю назви мені хоч один вчинок нашої партії у Тернополі, за цих три роки,  щоб вас можна було назвати дійсно опозиційною?Шо..Не можеш?

Наливай…

 

Інтернет-газета «Про все» рекомендує тернопільським депутатам від «Свободи» почати боротьбу з неуцтвом у власних рядах, щоб не ганьбити поняття націоналістів, яким вони прикриваються

Засновника МММ Сергія Мавроді арештували на 5 діб: тернопільські вкладники шоковані, але не панікують