111

Прокуратурою області порушено кримінальну справу стосовно одного із сільських голів Збаразького району за фактом вимагання та одержання хабара, за ч.3 ст. 368 КК України.

Досудовим слідством встановлено, що сільський голова у червні 2011 року  вимагав, а надалі, у приміщенні сільської ради отримав від представника фізичної особи-підприємця хабар у розмірі 600 доларів США (що еквівалентно 4795 грн.). Взамін посадовець обіцяв сприяння в оформленні дозвільних документів  і видачу рішення сесії сільської ради про надання дозволу на здійснення роздрібної торгівлі хлібобулочними та кондитерськими виробами на території сільської ради із встановленням пересувної малої архітектурної форми.

Стосовно посадовця судом обрано запобіжний захід – підписку про невиїзд. Сільському голові уже пред’явлено обвинувачення. На даний час у справі триває слідство.

 

Прес-служба прокуратури Тернопільської області

1 comment

  1. Малігловка Ігор Сергійович

    Хотілося б знати коли буде відпочивати на нарах голова Старовишнівецької сільської ради Збаразького району Головатюк Володимир Васильович проти якого вже декілька разів відкривалися кримінальні справи за різного роду махінації та привласнювання державних коштів? Доказом чого слугує стаття в газеті “ВІЛЬНЕ ЖИТТЯ” від 07.07.2010р, “Виявили ревізори” надрукована прес-службою КРУ області після перевірки даної сільської ради в квітні-травні 2010року . А також те,що в результаті даної перевірки виявлено фінансових порушень більше ніж на 100тисяч гривень і , що всі матеріали по даній справі передані в прокуратуру Збаразького району. Але віз і нині там. В.В.Головатюк без перешкод балатувався знову на дану посаду на виборах 31.10.2010р. А мені заступник прокурора Збаразького району В.В.Виклюк відповів, що ніяких матеріалів по вказаній спраі в прокуратурі немає, і що все це брехня “жовтої” преси (і це про КРУ області?).Ну ми ж не настільки вже дурні! Коли скінчиться оте “кришування”? До вказаного хочу додати свою особисту думку про те, що вищевказаний сільський голова хабарник, брехун та злодій який вкрав в мого малолітнього сина, дитини-інваліда житло, надавши в суд без дозволу органів опіки та піклування , завідомо незаконний дозвіл на проведення розподілу в будинковолодінні в якому зареєстрована і проживає малолітня дитина-інвалід, а приватному нотаріусу Хвеськович Н. (м.ЗБАРАЖ) також надав завідомо неправдиву довідку про те, що в будинковолодінні яке знаходиться за адресою село Старий Вишнівець вул. Мала Квачівка,11(колишня Гагаріна) Збаразького району Тернопільської області, не зареєстровані та не проживають малолітні діти, це мій малолітній син про якого сільському голові було дуже відомо! Але, чого не зробиш за хабар?! Вважаю,що таким сільським головам місце тільки у вязниці!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.