Фахівці Держфінінспекції в Тернопільській області виявили зловживання при виплаті дотацій сільськогосподарським товаровиробникам за поставлені ними переробним підприємствам молоко та м’ясо в живій вазі

Поділитися

Відповідно до звернення правоохоронних органів фахівці Держфінінспекції в Тернопільській області провели ревізію окремих питань фінансово-господарської діяльності одного з приватних підприємств, яке приймало від селян м’ясо у живій вазі і виплачувало їм державні дотації. З цією метою відповідно до вимог «Порядку обліку використання коштів, спрямованих на виплату дотацій  сільськогосподарським товаровиробникам за поставлені ними переробним підприємствам молоко та м’ясо в живій вазі», затвердженого   Постановою   Кабінету Міністрів України від 02.04.2009 року №291, та вимог «Порядку нарахування, виплати і використання дотації сільськогосподарським товаровиробникам за поставлені ними переробним підприємствам молоко та м’ясо в живій вазі», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11.02.2010 № 152 «Деякі питання реалізації пункту 11.21 статті 11 Закону України «Про податок на додану вартість», на небюджетний рахунок цього переробного підприємства, відкритий у територіальному органі Державного казначейства, було перераховано значну суму коштів.

Ревізорами на підставі приймальних квитанцій було складено реєстр здавачів м’яса великої рогатої худоби та свиней. А вже після цього було проведено їх опитування, яке охопило дев’ять сіл.

Результати опитування виявилися дещо несподіваними. Більше сотні осіб, яким відповідно до приймальних квитанцій нібито було виплачено дотації, заявили, що вони її не отримували. Дійшло навіть до курйозу: одна громадянка запевнила, що взагалі не здавала м’яса.

Таким чином державному бюджету було завдано збитків майже на 150 тис. грн.

Розслідування цієї резонансної справи триває.

 

Прес-служба Держфінінспекції

в Тернопільській області.

 

 

 

Депутати Тернопільської облради не можуть потрапити на невідкладний прийом до голови ОДА

Звернення міського голови Тернополя Сергія Надала на захист української мови