Команда «УДАРу» потурбувалася про Чортківський замок

Поділитися

Напередодні святкування 490-ої річниці дня Чорткова з ініціативи депутата міської ради, керівника благодійної організації «Перспектива» та активіста партії «УДАР» Олега Ваврика відбулася соціальна акція з благоустрою Чортківського замку. До цієї ініціативи долучилися всі, кому небайдужа доля однієї із історико-архітектурних перлин міста.

Члени організації «Перспектива», активісти партії «УДАР Віталія Кличка» та жителі Чорткова у спекотний день взялися за коси, лопати та інший інструмент, щоб надати замку «другого дихання». Всі вони добре усвідомлюють, що «лише те дерево, коріння якого в добрій землі, дасть урожай щедрий та корисний».

З кожною хвилиною замок почав набувати привабливого вигляду: зникали купи сміття, бур’яни, зарослі трави, після фарбування ворота почали виблискувати на сонці. Також було прибрано та вивезено сміття з-під підніжжя фортеці. Загалом на сміттєзвалище вивезли понад 200 тонн непотребу.

Олег Ваврик запевнив, що відтепер постійно опікуватиметься цією архітектурною перлиною. «Ми беремо під свій патронат замок. Постараємося знайти і залучити інвестиційні та інші ресурси, які дадуть змогу перетворити його в значущий історичний і туристичний об’єкт. Це водночас дасть можливість зробити Чортківщину привабливим туристичним регіоном», – додав активіст партії «УДАР Віталія Кличка».

Втомлені та щасливі під кінець дня учасники акції розходилися з почуттям виконаного обов’язку. Вони розуміли: те, що їм залишили предки, зможуть побачити і їх нащадки.

Прес-служба ТОО ПП «УДАР Віталія Кличка».

«УДАРівці» збирають підписи навіть уночі

Депутати Тернопільської облради не можуть потрапити на невідкладний прийом до голови ОДА