«УДАРівці» збирають підписи навіть уночі

Поділитися

Упродовж двох діб на Театральному майдані у Тернополі активісти політичної партії «УДАР» збирають підписи під зверненням до Президента України та Верховної Ради України з проханням про те, щоб він наклав вето на Закон України «Про засади держаної мовної політики».

Уранці 6 липня свої підписи залишило вже майже півтори тисячі тернополян та гостей міста. При цьому, до звернення долучаються і російськомовні громадяни, які запевняють, що не відчувають себе  обмеженими і без прийняття закону про визнання російської другою державною. Чимало представників інших національностей також ставлять свої підписи під зверненням до Президента, адже розуміють, що в єдиній державі і мова повинна бути одна. Наші активісти відзначають, що особливо активними у мовному питанні є молоді люди.

Представники Політичної партії «УДАР» перебувають у палатках також уночі.  Зауважимо, що у дні мовного протистояння дуже багато тернополян приходять у партійний штаб із прагненням долучитися до лав «УДАРу» та у  складі нашої партії боротися за українську мову та за наше майбутнє.

Загалом мирна акція протесту націлена на об’єднання громадян міста задля спільного відстоювання права бути українцем. З цією метою щовечора на головному майдані Тернополя транслюються українські фільми, звучить народна музика, проводяться інтелектуальні квести.

Прес-служба ТОО ПП «УДАР»

Наливайченко приєднався до мовного майдану біля Українського дому

Команда «УДАРу» потурбувалася про Чортківський замок