У Тернополі розмістив рекламу найпривабливіший політик

Поділитися

Вчора вродливі тернополянки говорили активно про політику. І не про столичну, а  місцеву.

–         Ви бачили банер у Тернополі Володимира Ткача? – запитала подружок жіночка років 35 у кафе «Ретро».

–         А це хто?- зацікавились дівчата.

–    Політик місцевий.

–         Та я не дивлюсь на політичну рекламу, бо від неї нудить,- відповіла відверто «блондиниста» подружка.

–         Та я теж,- каже перша. Там усі якісь надуті, недобрі. А  вчора побачила як чіпляли рекламу Ткача, то аж зупинилась. Такий вродливий чоловік і ще й з вусами! Спеціально на роботі пошукала в неті його фотографії. Думала, може то його «відфотошопили». Виявилось, в житті він теж такий підтягнутий. Аж зраділа, що хоч один нормальний мужик є тернопільській політиці, без пуза, чотирьох підборідь.

–         А мені цікаво за кого дєвки в Тернополі більше проголосують: за Ратушняка чи Пастуха,- приєднується зі своїми «політичними враженнями» третя, наймолодша подружка. Що Михайло, що Тарас мужики класні. Бачила обох з жінками – симпатичні. Як тут вибрати?

–         Та казав мені якось сусід, що всі кандидати в депутати будуть друкувати програму, то її треба читати,- авторитетно заявила найстарша.

– Це в Тівіпарку?- перепитала наймолодша.

–   Та ні, береш місцеву газету. Там тих програм і телевізійних, і партій, – проводила лікбез подруга. Або в партійних палатках взяти, головне до конкурентів не потрапити, бо там такі лихі, що можуть облаяти.

На виборах-2012 українців спокушають “баянами”

Протягом січня-серпня 2012 року до податківців Тернопільщини звернувся 281 громадянин