111

Вчора вродливі тернополянки говорили активно про політику. І не про столичну, а  місцеву.

–         Ви бачили банер у Тернополі Володимира Ткача? – запитала подружок жіночка років 35 у кафе «Ретро».

–         А це хто?- зацікавились дівчата.

–    Політик місцевий.

–         Та я не дивлюсь на політичну рекламу, бо від неї нудить,- відповіла відверто «блондиниста» подружка.

–         Та я теж,- каже перша. Там усі якісь надуті, недобрі. А  вчора побачила як чіпляли рекламу Ткача, то аж зупинилась. Такий вродливий чоловік і ще й з вусами! Спеціально на роботі пошукала в неті його фотографії. Думала, може то його «відфотошопили». Виявилось, в житті він теж такий підтягнутий. Аж зраділа, що хоч один нормальний мужик є тернопільській політиці, без пуза, чотирьох підборідь.

–         А мені цікаво за кого дєвки в Тернополі більше проголосують: за Ратушняка чи Пастуха,- приєднується зі своїми «політичними враженнями» третя, наймолодша подружка. Що Михайло, що Тарас мужики класні. Бачила обох з жінками – симпатичні. Як тут вибрати?

–         Та казав мені якось сусід, що всі кандидати в депутати будуть друкувати програму, то її треба читати,- авторитетно заявила найстарша.

– Це в Тівіпарку?- перепитала наймолодша.

–   Та ні, береш місцеву газету. Там тих програм і телевізійних, і партій, – проводила лікбез подруга. Або в партійних палатках взяти, головне до конкурентів не потрапити, бо там такі лихі, що можуть облаяти.

4 comments

 1. vadim

  ПРОСТО В ЖУРНАЛІСТІВ ЗАКІНЧИЛИСЯ ГРОШІ А ТУТ ЗАРОБИТИ МОЖНА! НЕВЖЕ ВОНИ ДУМАЮТЬ ЩО НАШІ ЖІНКИ ТАКІ ТУПІ І УБОГІ ЩО ПОВЕДУТЬСЯ НА ВУСА ЧЕРГОВОГО ГОРЕ КАНДИДАТА!

  1. Віталій Мацюк

   розкрийте очі..панове штабісти …ткач виглядає справжнім чоловіком..історія реальна…. таких мачо хочуть мати поруч себе жінки

 2. Сергій

  vadim точно працює в конкуруючому штабі. або в нього проблеми із протилежною статтю. Заздрить

 3. оксана

  І привабливий, і мудрий, і харизматичний, принциповий та наполегливий лиш один – Михайло Ратушняк!!!! Тернополяни за Михайла!!!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.