111

3 вересня на Тернопіллі стартувала Всеукраїнська акція «Люстрація влади». Триватиме вона до 12 жовтня. Протягом цього часу активісти партії «УДАР Віталія Кличка» пропонуватимуть усім охочим заповнити бланки «Повідом про корупціонера» та «Запропонуй свій антикорупційний захід». Заповнити бланки також можна буде у наметах партії і кинути в скриньки у громадських приймальнях, обласних, регіональних і районних штабів. Інформацію, надану в кожному з них щодо корупційних дій з боку державних службовців, прокурорів, суддів, правоохоронців, керівників бюджетних організацій та інших недобросовісних працівників, буде детально досліджено та передано до антикорупційного бюро, яке УДАРівці планують створити, прийшовши до парламенту.

— Одним із основних принципів нашої партії та її лідера Віталія Кличка є взаємодія з громадськістю, — зазначив під час прес-конференції голова Тернопільської обласної організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» Ігор Побер. — Під час акції «Люстрація влади» кожен громадянин, якому болить доля й майбутнє України, зможе зробити свій внесок у боротьбу з корупцією. Адже саме злам антикорупційної системи є основою для проведення системних змін в державі.

2 comments

  1. Патріот

    Головними корупціонерами в м.Збараж є люди,які керують штабом “Удару” в нашому місті(Ярошко,Бочаров,Напованець і т.п.) Спочатку почніть з себе.

  2. Лісовий

    А коли пан Максимов керував обласною міліцією, то МРЕО розпирало хабарниками. Чи може то були його кориша, що з ним ділилися? Хоч один там простий громадянин зняв авто з обліку чи поставив, без взятки. А зараз хоче боротися із корупцією! А ще краще очолити антикорупційне бюро, щоб брати із корупціонерів – корупційний податок. Хотілося б побачити люстрацію- Максимова. Почніть із себе пане Максимов.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.