Наводимо ще одну схему відчуження майна громади м.Збаража міським головою Бочаровим М.Г. та  нелегітимним виконкомом  у м.Збаражі по майдану Кармелюка, 4, а саме – квартир  гуртожитського типу.

Друга сесія Збаразької міської ради позбавила повноважень міського голову Бочарова М.Г., але навіть тоді він спромагався  відчужувати майно громади. Знову ж таки за мовчазної згоди Збаразької прокуратури.

Під рукою був вічно “працюючий” виконком , який М. Бочаров  “залишив” собі ще з попереднього скликання та печатка виконкому, бо печатка міської ради на час відставки “пропала” і рішенням сесії був виготовлений дублікат.

Так зокрема, рішенням виконавчого комітету міської ради № 255 від 21.06.2011 року “Про оформлення права власності на квартиру № 27 по майдану Кармелюка, 4 м.Збаражі за громадянкою Г…..” оформлено право власності шляхом приватизації квартири № 27 загальною площею 43, 1 кв.м. по майдану Кармелюка, 4 громадянкою  Г…..

Рішенням виконкому № 243 від 21.06.11 р. “Про оформлення права власності на квартиру №12 по майдану Кармелюка 4 м.Збаражі за гр. С….” оформлено право власності шляхом приватизації кімнати №12 площею 17,4 м.кв по майдану Кармелюка,4. м.Збаража за громадянином  С….

Вартість зазначених квартир становила,  на той час, –  44 716 грн. Зокрема 29 124 грн квартира № 28 та  15 592 грн квартира №12 .( відповідно до довідки Збаразького БТІ.)

Протягом серпня-вересня 2011 року Бочаровим М.Г. таким шляхом відчужено біля 35 квартир комунальної власності по м-ну Кармелюка,4.

Робилось це всупереч п.30 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, яким передбачено, що питання прийняття рішень про відчуження комунального майна, порядку та умов приватизації об’єктів комунальної власності є виключною компетенцією відповідної ради     та з порушенням п.6 ст.5 Закону України “Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків”, згідно якої передача житлових приміщень (кімнат) у гуртожитках проводиться на підставі рішення місцевої  ради.

 

Слід зазначити, що згідно ч.1 ст.1 Закону України “Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків” сфера дії цього закону поширюється на громадян , які не мають власного житла, та більше п’яти років на законних підставах зареєстровані за місцем проживання у гуртожитках та фактично проживають в них.

Згідно інформаційної довідки з реєстру прав власності на нерухоме майно  громадянці Г…. з 10.05.2007 року на праві власності належить квартира у житловому будинку  по вул. Івасюка у м.Збаражі, а гр.С….  з 27.09.2007 р. на праві приватної  власності належить двокімнатна квартира з надвірними  будівлями у м.Шумську.

Рішення виконавчого комітету міської ради підписані міським головою Бочаровим М.Г. та посвідчено  печаткою виконкому.

Поряд з цим, нагадуємо, що рішенням № 36 другої сесії міської ради шостого скликання від 24 12 2010 року “Про дострокове припинення повноважень міського голови ” Бочарова М.Г. було позбавлено повноважень. Також сесією міської ради було обрано виконавчий комітет нового скликання, а отже припинено дію виконкому п’ятого скликання. Лише у листопаді 2011 року Бочаров М.Г. поновив через суд свої повноваження міського голови.

Члени ж виконавчого комітету, які були присутні на  засіданні виконкому, де ніби то вирішувались питання приватизації кімнат у гуртожитку, зазначили, що не пригадують, щоб на засіданні виконавчого комітету розглядались такі питання, а ряд членів виконкому, зазначених у протоколі, стверджують, що взагалі не брали участі в даному засіданні. Неправомірним є також те, що до складу виконкому п’ятого скликання  входять особи, які одночасно є депутатами діючого скликання міської ради, що суперечить вимогам п.9 ст.51 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” та Закону України “Про статус депутатів місцевих рад”.

Тобто, зважаючи на всі обставини, випливає висновок,  що дана афера здійснювались  завдяки фальсифікації документів та має всі ознаки злочину за які наступає кримінальна відповідальність за ст.365 та іншими статтями Кримінального кодексу України.

Як грабують Збараж! (документ)

Як грабують Збараж (частина 2)

Як у Збаражі розкрадають майно

3 comments

  1. Петро

    Дуже шкода,що ми тільки читаємо про порушення Збаразької міської ради,а коли ж ми прочитаємо,що за вищевказані дії буде притягнуто до відповідальності особу яка розкидається нашим майном, до якого часу буде його кришувати наша прокуратура,а чи не пора десь написати вище,куди руки нашої прокуратури не досягають…….

  2. степан

    бочаров підпер під себе все “нашими грошима”

  3. володимир

    згідний зі степаном- мер аферист, тепер собі готовить на мерське місце такого ж афериста, котрого вже призначив директором комунгоспу-відомого кукурузника дмитришина

Напишіть відгук