111

4 березня  з ініціативи ВО “Свобода” мали відбулися збори громадськості Тернопільщини, представників творчих спілок, організацій ветеранів, громадян, які впродовж цілого життя виборювали незалежність і самостійність держави. Що з того вийшло, дивіться відео. На кадрах видно, як народний депутат України Михайло Головко “різко торкається обличчя”. Наслідком зіткнення стала розбита губа у гуманітарного заступника Петра Гоча.

Відео 20 хвилин17 comments

 1. Pawlo

  треба тих регіоналів мочити – починати з місцевих а закінчити столичними

 2. Тритуз

  Головко молодець, нарешті є депутати, які можуть дати регіоналам по морді. А Гоча відколи охороняє корупціонер Автанділ?

  1. Мирон

   “свободо” ви допригались….Пересічні мешканці будуть вас товкти,всюди де будуть бачити….І що тоді буде говорити …ви елементарної єтики не знаєте…вам ще не довго “рулити”….ЗА ВСЕ БУДЕТЕ ВІДПОВІДАТИ….

 3. vova

  Регіонали хотіли зірвати захід, от і получили по заслузі…

 4. Андрій

  хіба це нормальна поведінка народного депутата????

 5. свідок

  Найбрехливіше інтернет-видання. Я був присутній в залі коли Головко- “народний” обранець накинувся з кулаками на заступника губернатора. Хоча Петро Гоч просто хотів привселюдно ПОПРОСИТИ прийти Свободу на сесію для прийняття бюджету необхідного для області,як повітря. Всі галузі без зарплат,хворі без потрібних медикаментів,доріг немає-є тільки напрямки. А він “нардеп” відразу з кулаками-можливо це в них стоїть завдання знищити Тернопільську область (рідну нам область) в якій за останній час стільки позитивних зрушень. Проте ми,простий люд,якого хочуть задурити націоналістичними поглядами, не будем орієнтуватись на Свободівські забаганки. Нам потрібно йти вперед. Люди ми не тим повірили і вони нас зараз ганьблять та цькують. Ми для них-ніхто!!! Геть “Свободу”.

 6. Semen

  А що це за вислови, мочити, по морді бити. Ви ССсесівці Свободівські, я безпартійний і теж бачив цю сутичку, ви чого до влади прийшли, щоб мочити, колись ваші діди були поліцаями і над своїм же народом знущалися, тепер прийшла СВОБОДА і буде в морду бити. Дивіться щоб ваша морда цілою лишилася

 7. Громадянин

  Мало дав Головко Гочу, більше треба було і сильніше, може розуму набереться, але це мало ймовірно. Молодець Михайло, я за тебе!!! Так тримати!!!

 8. Влад

  Мдінарадзе норм мужик(чисто людський фактор), але те шо він підняв руку на народного депутат це показує те шо банда не боїться нікого …

 9. Марко

  Свободівці. Люди не за це вас підтримали. Нам не потрібна війна, а ви до цього ведете. З такою поведінкою Тернопільська область дійсно зникне.

 10. Василь

  Соромно,прикро і огидно-як ми могли так помилитись (на,жаль сам голосував за СВОБОДУ).Я не говоритиму за діючу владу,але й з такими горе-депутатами (Головко копійки в житті не заробив,воно не виховане,крім все знищити і ганьба іншого не знає,а нині,знаючи що іде зйомка,цідить людині в пику) ,які чинять беззаконня уроваючись вседозволеністю-майбутнього у нас нема!

 11. Володимир

  Мені соромно, що такі “народні депутати”, які повинні бути прикладом як вирішувати питання різного характеру є такими тупими. Те що в хід пішли кулаки означає, що інших методів Головко просто не знає. А що він зробив для міста? може організував вивіз снігу з вулиць чи відремонтував дороги? Крім розмов напевне нічого…. Давайте людей оцінювати по тих справах, які вони роблять. Що зроблено для людей? такими методами можуть охарактеризуватись “братки” з 90-х.

 12. район

  Де зявляється Гоч там провокації, бійки, зрада і хаос, Напевно в цього губатого запроданця погана енергетика, треба було йому ще хоч раз дати по пиці, але чого тут дивуватися в партію регіонів інші не вступають.

 13. Паша

  Свободівці ТУПІ “ПІАРЩИКИ” що реального вони зробили ???? Не путайте Демократію-владу більшості за АНАРХІЄЮ !!! Дибіла головка в клітку!!! ізолювати від суспільства так як себе поводити культурно не вміє!!!

 14. КАТЮША

  Головко Депутат Верховної ради ??? не смішіть мене – підтримую це МАЛЕНЬКЕ МАВПЕНЯТКО, через якого з нас глузує весь світ і місце йому в клітці !!! на що дивиться прокуратура ???? хіба недоторканість депутатам дана для того щоб морди бити ???

 15. Андрій

  А навіжена жіночка,з лицем,неспотвореним інтелектом – це Плисюк Олена – депутат обласної ради від ПР, в пошані у ригоаналів! До приходу Хоптяна,очолювала в Підволочиську ПР, потім її дещо понизили,чи то підвищили – тепер керує поштою…обмежена людина,типовий представник ПР!!!

 16. Тіна

  Дожились розмахуємо кулаками,але нічого не поробиш,як що не має здорового глузду,то хоч кулаками порозмахує депутат.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.