111

 

До кінця травня сплатити товари за QR-кодом можна буде в більш, ніж тисячі українських Інтернет-магазинів

 

ПриватБанк презентував українським журналістам і блогерам систему QR-банкінгу – безконтактних платежів, яка дозволяє оплачувати покупки та отримувати доступ до банківських послуг, просто зчитуючи QR-код камерою смартфона. Як повідомив в ході презентації QR-банкінгу керівник напрямку “Платежі та перекази” ПриватБанку Михайло Рогальський, ПриватБанк став одним з перших у світі банків, який впровадив технологію використання QR-кодів для проведення платежів.

“Сьогодні QR-коди для нас одна з ключових технологій у світі мобільного банкінгу, адже здійснювати безконтактні банківські операції можливо будь-якою, навіть найпростішоюмоделлю смартфона з камерою, – зазначив Михайло Рогальський. – “На відміну від інших безконтактних технологій, платежі по QR-коду не вимагають спеціального обладнання та придбання додаткових карт або наліпок”.

 


Для того, щоб користуватися новою системою платежів, досить завантажити мобільний додаток Приват24. Щоб отримати готівку або оплатити покупки в Інтернет по QR-коду, досить запустити додаток і сканувати телефоном QR-код на банкоматі або код оплати товару. До кінця травня можливість оплачувати покупки скануванням QR-коду з’явиться в більш ніж 1000 українських Інтернет-магазинів.

 


Також ПриватБанк одним з перших банків у світі анонсував випуск цілої серії фінансових додатків для Google Glass. Зокрема, за допомогою Окулярів можна буде здійснювати операції в Приват24 або знімати готівку в банкоматі, просто скануючи QR-код, здійснювати фінансові операції за допомогою голосового управління і багато іншого. Відео того, як можна користуватися банком за допомогою Google Glass, викладено  тут.

 

ПриватБанк є одним з найбільш високотехнологічних банків світу. У числі технологій, які були впроваджені ПриватБанком вперше на світовому ринку – SMS-банкінг (1999 рік), ОТР-паролі через SMS (2000), Р2Р-перекази між картками (2003), “Електронна здача” (2009), Онлайн-інкасація (2010 ) та інші. ПриватБанк став одним з перших банків, що запровадив технологію безконтактного обслуговування клієнтів за допомогою QR-кодів. За допомогою QR клієнти ПриватБанку можуть увійти в свій аккаунт Інтернет-банку, зняти готівку в банкоматах, заправити автомобіль на АЗС, зробити і оплатити замовлення в мобільному меню ресторанів. Сьогодні кожен третій клієнт банку користується його послугами через Інтернет і мобільні додатки.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.