Тернополяни, які виступають проти незаконної будови на вулиці Пилипа Орлика почули на свою адресу неправду від міського голови Тернополя Сергія Надала. З цього приводу наші краяни зробили пост в у своїй групі в соцмережах:

“Пан мер розповів 1 серпня у прямому ефірі ТВ-4, що ми ЖОДНОГО РАЗУ НЕ ПОКЛИКАЛИ ЙОГО НА ЗБОРИ… Йой!!!! Та то цілковита чергова брехня! Ми маємо завізовані секретаріатом мерії неодноразові запрошення САМОМУ панові голові і на збори, і у прес-клуб на засідання круглого столу!.. Може ми погано просили? Може тре було благати чи дати якого хабаря, щоб до нас прийшли особисто САМ пан голова? Нам в секретаріаті якось не пояснили, як то мало бути. То вже вибачейте нас – темних орликівців. А може пана голову , як колись Л.Брежнєва, підлеглі оберігають від неприємних зустрічей, і він й не знав, шо ми – його упосліджені діти – кликали, кликали?..”, -йдеться в групі Вулиця Орлика.

Вулиця Орлика
На 31 хвилині ефірної трансляції йшлося про вулицю Орлика. Ще раз переконалися в брехливості нашого мера, який сказав, що міська рада немає відношення до видачі дозволів на будівництво. Пан мер плутає грішне з праведним – дозвіл на будівництво дійсно видає архбудконтроль. АЛЕ робить це автоматично у разі наявності визначених документів. І головним документом для архбудконтролю є містобудівні умови і обмеження, які видає управлінням містобудування, архітектури і кадастру, тобто СТРУКТУРА МІСЬКОЇ РАДИ. Ми отримали лист з архбудконтролю, в якому вказується, що вони не мали права відмовити у видачі дозволів, оскільки парафія отримала містобудівні умови від міської ради.

2 comments

  1. Володимир

    Чого ж ці “протестанти” не підуть до отця на службу в неділю? Страшно? Відчувають, що вірян, котрі згідні з будовою значно більше ніж їх? 🙂

    1. Вулиця Орлика

      Ми розмуіємо, що для деяких осіб церква – місце не для молитви і духовного очищення, а для комерційних оборудок і з”ясування стосунків. Але ми ходимо в храм не обмірювати територію під забудову і не рахувати бариші, а щоб прилучитися до Божого слова. Тому не намагайтеся спровокувати орликівців на ваші методи. А до отця багато х то з нас хоидив, щоб з”ясувати його позицію. Позицію його ми знаємо – то чого будемо людину турбувати?

Напишіть відгук