Тернопільська інтернет-газета “ПРО ВСЕ” неодноразово піднімає актуальні проблеми з життя нашого краю: соціальні, політичні, економічні. Часто теми звучать настільки гостро, що влада чи сторони, які згадані в статтях, змушені адекватно реагувати під тиском громадськості. Нещодавно редактор сайту “ПРО ВСЕ” Борис Машлянка взяв інтерв’ю в народного депутата України від Тернопільщини Михайла Апостола. Політик відповідав на питання журналіста, які виникли в інтерв’юера протягом тривалого часу. Оскільки Борис Машлянка свого часу працював в редакції газети “Наша Батьківщина”, у прес-службі обласної організації партії “Батьківщина”, очолював прес-службу Тернопільської обласної ради за керівництва бютівця Михайла Миколенка, то, відповідно, добре орієнтується в даній тематиці, хоч і минуло вже чимало років з тих часів. Дане інтерв’ю, як і робота кожного журналіста, який поважає себе, дорожить власним іменем і шанує читачів, не має на меті будь-кого образити чи принизити. Навпаки, ми сподівалися, що зі статті буде взято раціональне зерно і використано для підсилення опозиційної партії на Тернопільщині, з якою чимало краян пов’язують майбутній розвиток області.Зрештою, як і будь-яка стаття на важливі теми у “ПРО ВСЕ” , ми переконані, сприяє  в побудові громадянського суспільства та відстоюванні демократичних цінностей.

Днями редакції “ПРО ВСЕ” стало відомо, що інтерв’ю оцінюють  доволі критично члени бюро тернопільської обласної партії “Батьківщина”: нібито стаття спрямована на те, щоб підірвати авторитет партії “Батьківщина” на Тернопільщині, внести розкол у партійні структури, посіяти в серцях партійців зневіру і розчарування. Насправді ж, неофіційно, чимало партійців говорять автору замітки, що інтерв’ю гостре і оголило проблеми на які самі ж лідери місцевої партії повинні дати відповідь зрозумілу і собі, і кожному рядовому члену “Батьківщини”. Люди вважають, що кожна партія переживає схожі ситуації, обговоривши їх, прийнявши виважені рішення – оздоровлюється організація. Як ситуація буде розвиватись: чи буде виключений пан Михайло Апостол з партії і проблеми просто законсервуються, чи питання  обговоряться, знайдуться шляхи вирішення їх та порозуміння і партія виступатиме й далі монолітом, чи члени бюро оголосять недовіру керівнику Василю Деревляному – не знає, напевно, ніхто.

Наразі, пропонуємо читачам «ПРО ВСЕ» ознайомитись із зверненням членів бюро Тернопільської обласної організації «Батьківщина» і прокоментувати його.

Михайло Апостол: “Людина, яка сьогодні керує обласною партійною організацією ще не опустилася на землю”

 

3 comments

 1. Юрій

  Знову настануть часи політичного середньовіччя…когось спалять..когось лінчують… не вміють ще в Україні цивілізовано вирішувати проблеми… думаю, Апостола виженуть …але й Деревляний не вибачиться за Кирика, Сандія, Тарашевського, Побера-тушку…. і Апостол правий, але й оголошувати так вголос не дуже правильно…. а як правильно робити ніхто не знає..от мав би апостол силу, щоб деревляного скинути – тоді все зрозуміло… а так… все поки виглядає, ніби між собою нардепи воюють… хто виграє… хто зна… Апостол точно не програв, ставши нардепом.. А мо Бойко стане головою… тоді все виглядало б логічно… деревляного почесним головою..

 2. Тарас

  Фюрерство в Батьківщині давно узаконено. Для членів партіі там демократизмом і не пахне. Всі іі здобутки – це заслуга харизми ЮВТ. Апостол не э іконою.
  У нього вистачаэ своіх недоліків, але він викриваэ підлості обласного лідера, хоча тільки вершину айсбергу. Треба бути наскільки продажним, щоб із-за своіх апетитів розпустити эдину в Украіні обласну раду без представників ПР. Завдання своэ ДВТ виконав на відмінно, а тепер всі прорахунки обласноі організаціі э наслідком тіэі зради Семого. Всі патріотично налаштовані члени партіі давно були вигнані прихильниками ДВТ. А здобутки на минулих виборах до ВР це не заслуга Батьківщини, а об’эднаноі опозициі, бо люди ще памятають як Дерпвляний вже братався із Муцом коли відбусалася злучки ПРИБЮТУ. Отжп люди двмайте і оцінюйте!!!

 3. Кайда

  займаєтесь війною між собою. Заставний стравив їх між собою і споглядає збоку, інколи потягуючи за ниточку ляльку-апостола.

Напишіть відгук