111

Керівник прес-служби Тернопільської ОДА Володимир Лех та одіозний начальник управління з суспільно – політичних питань та інформаційної діяльності Юрій Лубкович (зліва)

Нещодавно відбулась зміна керівництва прес-служби Тернопільської облдержадміністрації. Замість авторитетного Юрка Заруцького прийшов не менш поважний Володимир Лех. Допомагати останньому погодилась надзвичайно впливова в медійному середовищі Наталя Барнич. Звісно, колеги-журналісти розуміють, у яку “роботу вляпались” їхні друзі. Проте, зрозуміло й те, що людям потрібно за щось жити, годувати сім’ї тощо. “Підливає” масла у вогонь  їхньої роботи керівництво управління з суспільно – політичних питань та інформаційної діяльності Тернопільської облдержадміністрації на сайті “Тернопіль. Експрес”.

Зрозуміло, що недемократичне керівництво Тернопільської ОДА призначене не любим галичанам президентом не може викликати симпатії. Не сприяє позитивному сприйняттю Валентина Хоптяна пресою його “алкогольне хобі”, низький рівень володіння українською мовою та примітивне розуміння сучасних економічних процесів. Про застарілі методи керівництва і хамство до підлеглих чиновників й говорити не потрібно. А про “робочі візити” Хоптяна з дружиною до ресторану демонстрували по національних телеканалах ))).

Щоб якось оминути недоліки керівника облдержадміністрації в публічній сфері, в оточенні Хоптяна вирішили, треба зменшити критику в інформаційному полі, перестали запрошувати незалежні ЗМІ. Більше того, навіть на сайті Тернопільської облдержадміністрації не ставлять анонсів заходів.

Про минулотижневу колегію облдержадміністрації не знали навіть власкори всеукраїнських видань. Такого паскудства не було навіть до Помаранчевої революції у 2004 році, коли медведчуківські темники викривляли інформаційний простір як хотіли. Але ж це було ненормально! Сьогодні ж у Тернопільській облдержадміністрації користуються “телефонним правом”: за пів години до заходу видзвонюють журналістів державного телебачення, радіо і підневільної газети “Свобода”. Чому за пів години? А щоб часом журналісти-редактори не проговорились про захід. І біжать в “білий дім” оператори з журналістами як спринтера.

У соціальних мережах керівник прес-служби Володимир Лех перестав також виставляти анонси заходів. Якщо спочатку це виглядало доволі прогресивно і журналісти приватних ЗМІ доволі оперативно реагували на заходи, то тепер й там тишина. Звісно, це право керівника прес-служби користуватися соціальними мережами. Проте, закритість інформації про діяльність керівництва Тернопільської облдержадміністрації викликає чимало питань: чим займається, наприклад, перший заступник голови ОДА Микола Головач, про якого майже не згадується на офіційному сайті? Чому влада боїться візитів незалежної преси на їхні заходи? Що приховує прес-служба Тернопільської ОДА від колег-журналістів? Коли нарешті відновиться поява анонсів про діяльність голови і його заступників? Останній анонс про діяльність керівництва ОДА датований на сайті облдержадміністрації 4 ЖОВТНЯ!!!!

Висновок з такої закритої діяльності прес-служби ОДА один: незалежна преса у Тернополі, якої є й не так уже й багато, має надзвичайно великий влив, тому й колишні колеги, а нині чиновники облдержадміністрації, вставляють палки у колеса. Чи допоможе це скомпрометованому Хоптяну? Чи роблять честь такі брудні методи роботи працівникам прес-служби? Кому служите, панове? Хоптян нині є, а завтра не буде, а Вам ж тут жити…

Фото із соціальної мережі Фейсбук

1 comment

  1. Михайло К.

    Та не партеся. Лисевич напише в “Свободі”, як все було, а Заяць розкаже на ТБ-Хоптян і брехунці, пенсіонери послухають, подякують владі за щасливе майбутнє і все в ажурі. І що то за незалежна держава, в якій залежні ЗМІ? Гроші їм дають, передплату роблять, на засідачки тихенько запрошують, грамоти роздають за те, що пропагують брехню, потурають злочинній владі. Слава Україні!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.