111

Сьогодні у Тернополі розпочався новий скандал з політичним підтекстом: комунальні служби міста почали лагодити проїжджу частину в районі “Універсаму”. Як відомо, там завжди трапляються аварійні ситуації. Нещодавно там загинула студентка-першокурсниця зі Зборівського району. Кілька років тому автівка вбила жінку з двома дітьми.  Ось тепер міські служби нібито наводять порядок. Воно й не дивно, адже вже три роки промайнуло і меру Сергію Надалу пора щось робити. Проте, паралельно із доброю справою, міська рада “притискає” можливих конкурентів мера. Облаштовуючи перехрестя біля “Універсаму”, відповідні служби заблокували роботу самого торгового закладу. Тепер в “Універсамі” не можливо завезти товар. Як відомо, цим торговим закладом успішно керує депутат міської ради Петро Ландяк. Він вже був першим заступником міського голови Тернополя Сергія Надала, проте за короткий час написав заяву за власним бажанням. Тернополянам досі до кінця не зрозуміло що не поділили мер і перший заступник. Наразі ж Петра Ландяка на найближчих виборах розглядають одним із основних конкурентів Сергія Надала на посаду міського голови Тернополя. Як відомо, Петро Ландяк зі своїм досвідом у житлово-комунальній сфері та авторитетом у мікрорайоні переміг бренд “Свободи” – кандидата в депутати міської ради від Тягнибокової політсили.

Чи переможе здоровий глузд, чи Сергій Надал дозволить Петру Ландяку “набрати балів як репресованого владою” – покаже нинішній день. Детальніше про ситуацію – очікуйте незабаром.

Шоу від “Brevis”: емоції били через край!

***

Тернопільська “Шаріка”: застаріла прем’єра з елементами руїни місцевого театру

***

“Припарки” від депутата

***

Мешканкам Тернопільщини для “розплоду” треба бичків?

***

Як блондинка з адміністрації вчила депутатів облради життя (відео, фото)

***

Як депутати організували земельну аферу в Петриках на 70 мільйонів доларів

***

Їхали трактори по праці дітей. Про що дбає влада міста Тернопіль?

***

Матч «Нива» – «Олімпік» покаже телеканал «Футбол»

***

У Тернополі відбудеться родинний марафон «Тату, почитай!»

***

У Тернополі вандали хочуть зірвати рок-концерт гурту Brevis?

***

У режимі суворої таємності “Бен – надал” звітував сам собі про 3 роки царювання в Тернополі

***

Знову аварія у Тернополі: як люди затримували п’яного водія (відео, фото)

***

Начальник управління з суспільно – політичних питань та інформаційної діяльності заздрить голові Тернопільської облради?

***

Керівник “Тернопільгазу” Олег Караванський згадав про аграріїв, які знищують дороги Тернопільщини3 comments

  1. Ігор

    Надал дав добро зробити там дорогу. то в чому тиск???

  2. Реаліст

    Свого часу Ландяк знявся з мерських перегонів на користь Надала, за що отримав посаду перзама. Але скоро зрозумів – або деребанити з ними або гонорово відійти. Вважаю що правильно зробив що залишив посаду і не зганьбив своїх обіцянок перед тернополянами.
    І думаю люди зрозуміли що голосувати треба не за новий душущипаючий бренд, а за реальних тернополян, які вірою і правдою будуть служити громаді а не партійним брендам типу Рух, НУ, Батьківщина, Свобода і т.д.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.