111

Цьогоріч від грипу і пневмонії померло 42 дитини віком до 1 року. Про це йдеться в офіційних матеріалах Державного комітету статистики, повідомляє УНН.

За даними медиків, саме пневмонія є найбільш поширеним ускладненням захворюваності на грип. В цей же час, за інформацією МОЗ, за останній звітний тиждень на грип та ГРВІ захворіли майже 200 тис. українців.

Найкращим методом захисту від грипу за даними ВООЗ є вакцинація. Щеплення не лише попереджує захворювання на грип, а й запобігає виникненню ускладнень, серед яких пневмонії різної тяжкості, менінгіти, отити, загострення хронічних хвороб. У найбільш складних випадках від грипу можна померти – щороку медики фіксують в середньому півмільйона смертей.

У цьому році на території України дозволені до використання наступні вакцини: ВАКСІГРИП (виробництва Санофі Пастер С.А., Франція), ФЛЮАРИКС(TM) (виробництва GlaxoSmithKline Biologicals Branch of SmithKline Beecham Pharma GmbH & Co.KG, Німеччина) та ІНФЛУВАК(R) (виробництва Abbott Biologicals B.V., Нідерланди).

Як депутати організували земельну аферу в Петриках на 70 мільйонів доларів

***

Їхали трактори по праці дітей. Про що дбає влада міста Тернопіль?

***

Матч «Нива» – «Олімпік» покаже телеканал «Футбол»

***

У Тернополі відбудеться родинний марафон «Тату, почитай!»

***

У Тернополі вандали хочуть зірвати рок-концерт гурту Brevis?

***

У режимі суворої таємності “Бен – надал” звітував сам собі про 3 роки царювання в Тернополі

***

Знову аварія у Тернополі: як люди затримували п’яного водія (відео, фото)

***

Начальник управління з суспільно – політичних питань та інформаційної діяльності заздрить голові Тернопільської облради?

***

Керівник “Тернопільгазу” Олег Караванський згадав про аграріїв, які знищують дороги Тернопільщини1 comment

  1. able2009

    Не знаю как где-то,а у нас сначала старшая с пневмонией слегла,а через неделю и младшая с сильнейшей пневмоний? И у нас эпидемии НЕТ! К врачу на приём не попасть по два-три часа под кабинетом сидим, а детей всё везут и везут!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.