111

Органами прокуратури області першочергова увага приділяється дотриманню прав і свобод дітей, у тому числі на охорону їхнього здоров’я, створення безпечних умов для життя, здорового розвитку та раціонального харчування.

Під час перевірки, проведеної прокуратурою Козівського району у місцевих дошкільних навчальних закладах, у двох дитячих садочках виявлено низку порушень вимог санітарного законодавства.

Прокурори встановили, що у дитсадках відсутні супровідні документи на продукти харчування, призначені для споживання дітьми, що унеможливлювало перевірку їх якості та зберігання у межах термінів придатності. Також у холодильнику одного із закладів разом із продуктами для дітей зберігалися алкогольні напої.

Окрім того, виявлено порушення щодо норм дитячого харчування.

За наслідками перевірки прокуратурою Козівського району начальнику Головного управління Держасанепідемслужби у області та начальнику відділу освіти Козівської РДА внесено подання з вимогою усунути допущені порушення та притягнути до відповідальності винних посадових осіб.

 

З метою поновлення прав неповнолітніх у сфері освіти, органами прокуратури у поточному році внесено 72 документи прокурорського реагування, за результатами розгляду яких поновлено права майже 300 дітей, до відповідальності притягнуто понад 40 посадових осіб органів влади та місцевого самоврядування.

Як у Тернополі ховалися “бажаючі” поїхати на Антимайдан

***

Як нардеп з Тернопільщини памперси міняв

***

У Тернопільській обласній раді кояться дивні речі

***

Як влада Тернопільщини маніпулює коштами, а “Свобода” їй допомагає

***

Емоціі дня зі столичного “маршу мільйонів”

***

Поки в Тернополі і в Києві триває Євромайдан, місцеві чиновники “працюють”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.