Завдяки Майдану в Москві суттєвих домовленостей з Януковичем не підпишуть

Поділитися

Завдяки Майдану в Москві суттєвих домовленостей з Януковичем не підпишуть – Уманський
Росія не сприйматиме Януковича як самостійного суб’єкта прийняття рішень у країні допоки продовжується Майдан, і це одна з причин, чому 17 грудня в Москві не буде підписано ніяких суттєвих домовленостей. Про це заявив представник Громадянської Ініціативи «Третя Українська Республіка» Ігор Уманський.
«Судячи із заяв спікера парламенту Рибака та прем’єра Азарова, під час візиту Януковича до Москви нібито не планується підписання жодних документів пов’язаних зі вступом до Митного союзу. Разом з тим у пресі з’являлася інформація про доручення на останньому засіданні уряду опрацювати можливе приєднання до декількох положень угоди про Митний союз. Було анонсовано, що Україна готова долучатися до двох-трьох угод: щодо боротьби з тероризмом і так ін. Втім, на мою думку, у Москві не відбудеться підписання якихось серйозних документів», – зазначив він.
На думку Уманського, у цьому контексті важливу стримуючу роль відіграють масові протести, і Янукович змушений їхати на переговори до Путіна з «основою у вигляді Майдану».
«Разом з тим вже була озвучена інформація, що Росія надасть Україні певні кредитні кошти. Навряд чи це буде той обсяг, на який розраховує українська влада. Мова буде йти про надання позики НАК «Нафтогаз» з метою спокійного проведення опалювального сезону, забезпечення розрахунків за спожитий газ і т.ін. Фактично це ті кошти які відразу ж повернуться назад до Росії. Певним чином це поліпшить ситуацію з розрахунками та зніме напругу в газовій сфері, але не бачу підстав для Росії надавати Януковичу якісь більш суттєві кошти», – підкреслив він.

Як у Тернополі ховалися “бажаючі” поїхати на Антимайдан

***

Як нардеп з Тернопільщини памперси міняв

***

У Тернопільській обласній раді кояться дивні речі

***

Як влада Тернопільщини маніпулює коштами, а “Свобода” їй допомагає

***

Емоціі дня зі столичного “маршу мільйонів”

***

Поки в Тернополі і в Києві триває Євромайдан, місцеві чиновники “працюють”

 

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

Бережанським районом керуватиме “інопланетянин”, а Зборовом – ставленик колишнього мера

Міліціонера засудили до 6 років тюрми за викрадення підприємця