111

Шановні земляки! Дорогі краяни!

У ці важкі та вкрай важливі часи для нашої держави звертаюся до Вас від імені найвищого представницького органу у нашій області. Події ночі 11 грудня, коли знову тисячі силовиків увірвалися на мирне віче на Майдані Незалежності, вжахнули світ.

Криваві бійні 30 листопада, 1 грудня і через десять днів, як ляпас, як чергова наруга, – спроба розігнати євромайдан.

Ми, тернополяни, не можемо полишати Україну в біді! Тільки усі разом, усім миром народ таки змусить владу дослухатися до думки спільноти.

Закликаю усіх небайдужих постати і сказати «ні» свавіллю, диктатурі, знущанням, понівеченню основних прав та свобод громадян, порушенням Конституції.

Дорогі земляки! Ви, із непереборним бажанням до перемоги, як ніколи сьогодні потрібні там, на Майдані Незалежності. Саме в Києві, у серці України, у ці дні вирішується доля нашої держави, доля кожного з нас. Ми не маємо права відступити і зрадити пам’ять наших героїв та переступити через майбутнє наших дітей.

Закликаю мешканців області: усі, хто має змогу, – на Київ! Ті, хто залишається, – висловлюйте свою позицію на місцях мітингами, віче та іншими мирними акціями протесту!

Закликаю не бути байдужими, і тоді ми переможемо!

Слава Україні!

 

Голова обласної ради Василь Хомінець

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.