111

25 лютого сайт “ПРО ВСЕ” оприлюднив лист тернополянина, який побував на Майдані у столиці і повернувся до Тернополя. Чоловік був шокованим місцевим Майданом, хто ним заправляє і як. ПРО ВСЕ вже писала про це також.

Після оприлюднення листа, деякі піарники мера, яка живляться з його корупційної годівниці, почали тиснути на редакторів сайтів, які мали мужність оприлюднити лист. Лист анонімний, але кожна кома в ньому “дихає правдою”.

Після оприлюднення листа, який набрав надзвичайної популярності у соцмережах серед тернополян, міський голова Тернополя скликав терміново редакторів місцевих газет, сайтів та радіо. Підлабузники мера, прикриваючись демократичними цінностями, фактично примусили редакторів підписати якийсь папір, що анонімних листів, в яких йдеться навіть про реальні, правдиві речі, ніхто не оприлюднить.

Цікаво, що до редакції тернопільської інтернет-газети “ПРО ВСЕ” ні прес-служба мера, ні прислужники-піарники, які заявили на всю країну по одному з національних телеканалів, що брехати на виборах це нормально, а головне – переможний результат, не наважились. Прес-служба “типу демократичного мера” ігнорує інтернет-газету “ПРО ВСЕ”, а разом з тим і понад 600 тисяч читачів (це лише за лютий місяць цього року). Де та декларована відкритість? Прозорість?

Тому, читайте продовження листа від тернопільського майданівця.

Вітання!

 Зізнатись чесно: ні я, ні мої колеги не очікували, що тернопільські сайти розмістять навіть частину мого попереднього листа. Ми до цього і не закликали. Така позиція значної частини журналістів гріє душу і сіє надію, що Тернопіль – не затуркане провінційне місто!

 Перечитав новини тернопільських сайтів за останніх 2 дні і повинен пояснити деякі речі.

По-перше. Підпису під листом не буде. Ми маємо діючий бізнес, який годує наші сім’ї та сім’ї наших працівників. Тому створювати загрози його існуванню ми не можемо. Можете вважати нас циніками і боягузами. У деякій мірі так і є. Якщо Надал поставить на усі ключові посади в місті чи області своїх людей, то вмінь та навиків “законно” розправитись з будь-ким у нього достатньо. Хто знає Надала ще з часів його роботи першим заступником головного податківця області – той розуміє про що я говорю. Зверніть увагу, що навіть його найзапекліший опонент Заставний десь зник. Єдине, що змусило нас не дивлячись на фізичну та психологічну втому хоча б анонімно озвучити власні думки – це десятки смертей, побачені на власні очі! Люди померли, прагнучи змін в Україні!

По-друге. Надал і його прихильники закликають не звертати увагу на анонімні повідомлення та критику без конкретики. Це справедливо. Сергій Віталійович не якийсь корупціонер-дилетант. Він професіонал. Хабарі у міській раді (та і у більшості “професійних” корупційних кабінетах) відкрито не вимагаються. Насправді, лише формуються умови при яких громадянин сам захоче і буде докладати зусиль щоб дати хабар. Причому не напряму, а через перевірених посередників (друзів, родичів), яким сам довіряє і котрим довіряють одержувачі. Особисто Надал хабарі (чи то подяки, чи то допомогу на футбольний клуб) не бере. Для нього це роблять інші люди. І навіть коли трапляється якийсь неприємний інцидент і хабарник, як то кажуть в народі, спалиться, то Надал завжди зможе зайняти позицію люстратора, який грізно покарає негідника. Усе побудовано так, що у будь-який момент є можливість вийти сухим з води.Приклад – директор парків! Два директора, яких призначав Надал – два хабарника, а Надал ніби збоку!

По-третє. Чому прокуратура, мусора (так, саме мусора!), СБУ не змогли підловити Надала навіть коли отримували про це вказівку з центру? Це очевидно: Надал робив залежними усіх “правоохоронців” роздаючи їм земельні ділянки та квартири.

По-четверте. Справа навіть не в прямих хабарах. Справа більше в стилі управління, способі мислення та світогляді. З власного досвіду стосунків з міською радою я зрозумів, що це стиль радянського директора, котрий маскується під сучасного європейського менеджера. Тобто, обгортка європейська, а нутро совіцько-податківське. Рік тому колезі довелось побувати в його робочому кабінеті на якійсь робочій нараді. Цитую його слова: Враження гнітючі. Кабінет оформлений в стилі Кучми (шкіра, темне дерево, пафосні штори-гардини). Стиль проведення наради точнісінько як Януковича – диктаторський, наказовий, безальтернативний. Навіть було відчуття, що нарада відбувалась десь в іншому місці, а це лише вистава для запрошених.

По-п’яте. Надал попросив конкретику. Підкажу журналістам лише на одному з багатьох прикладів де слід глибше копнути. До приходу до влади Надала мало хто чув про охоронну фірму “Максима”. А тепер люди з цієї “Максими” керують будівельним комунальним підприємством, а сама фірма “Максима” займається всією охороною пов’язаною з міською радою, займається обслуговуванням ліфтів, ремонтом доріг. Універсальна фірма.

По-шосте. Повторюсь. Ніхто не заперечує, що Надал активно допоміг Майдану. Цей факт підтверджує багато людей з ким мені довелось спілкуватись. Але, на жаль, це не гарантує зміни його сутності. Якщо він дійсно прагне змінитись – це можна буде помітити досить швидко по його діях, а не черговому засиллю хвалебних повідомлень в пресі про прудкого і незамінного Сергія Віталійовича.

І на завершення. Ми не вимагаємо публікувати наші листи. Кожен тернополянин, кожен журналіст вправі сам вирішити як саме він може долучитись до змін у місті, змін у країні. Адже якщо ми просто споглядатимемо, то буде як у відомій мудрості: плодами революції скористаються негідники (на цей раз у вишиванках і з про європейськими промовами).

 P.S. Прохання. Повідомте чи варто надалі надсилати зрідка вам листи з думками про ситуацію в Тернополі. Не хочеться бути нав’язливим і тим паче щоб ви сприймали ці листи як переслідування якихось особистих інтересів. Якщо ж бажаєте почути мою думку та думку моїх друзів-бізнесменів з того чи іншого питання чи події – пишіть.

 Щиро,

бізнесмен-майданівець.

15 comments

 1. Назар

  Правильно пише анонім, формально підтримую.Але за все сказане потрібно підписатися своїм іменем, бо складається таке враження, що не має ніякого підприємця, замученого взятками, а просто хтось з опонентів активно зливає пана Надала.

 2. Лазорко Василь

  Революція перемогла і з усіх нір повилазила голота, котра хоче влади. Надал має височезний рейтинг серед простих людей і раджу йому ігнорувати усіляку анонімну брехню.

 3. віктор

  Для всіх людей, які були вимушені вирішувати свої проблеми в міській Раді знають, як це можна було зробити. Надалу нікому нічого не потрібно розповідати, багато хто відчув все на власній кишені

 4. Руслан

  Якщо, Надал не боіться, можу в присутності журналістів, та громади довести, що він – лицемір. Ліштаба Руслан 063 328 05 84

 5. Стас

  Пане Лазорко, на жаль, ви або прихвостень Надала, або “не доганяєте”. Мова у даному випадку йде не про владу, а про порядність. І це велика різниця. Як би реальні герої УПА ожили, то Надал і його стадо першими висіли би на гіляці. Падлота вибрала безпрограшний варіант – піаритись на святому. І на жаль люди їм повірили. ….Хоптян теж вдягав вишиванку, але був скромнішим

 6. Остап

  Тернопіль потопає у корупції-Слава Україні!Шановні відписувачі.Шановні Тернополяни.Я в жодній мірі не закликаю голосувати за певну особу на посаду міського голови.Дана стаття була висвітленна для підприємців і повторюю ще раз-кожен з нас
  хто хоч раз мав справу з Міською Радою знає,скільки вартує вирішення певного питання.Інколи доходить просто до абсурду-за розміщення літньої безалкогольної палатки терміном на 3 місяці запросили 5 000 у.о це при рентабельності 4-5 тис.грн в місяць….За видачу дозволу на відкриття піцерії-10 тис.у.о і ще масса таких прикладів!!!!!!!!!Це нормально!!!!!!???????Вони охаміли вже в край!!!!!!!!А спитайте які умови поставили людям які торгують на ринку!!!!!!!!Повторююю ще раз для тих хто не знає або не розуміє-настав час змін,настав час конкретних дій!!!!!!!!!!!Люди вже нічого не бояться!!!!!!
  Повірте,є багато речей про які ми навіть не уявляемо.Чи може ми гірші за них???Може ми челядь яка має їм прислуговувати і будувати їм будинки та купувати машини??????Ми нікого не агітуємо,нікого не закликаємо.Якщо вас так влаштовує-жити і мовчки спостерігати за тим що коїться-то ваша справа.Але повірте,що прийде час в кожого і повезуть нас на той чорноземний цвинтар на Львівській трасі,чи не на єдину землю яка можливо виділенна Міською Радою без хабара.
  Прохання до користувачів форуму розмістити дану інформацію в соц.мережах та на інших форумах так як вона являється правдивою і легетивною. Слава Україні!
  Шановні Тернополяни.Шановні підприємці.Шановний пане голово МіськоїРади (надіюсь що Ви читаєте цей форум).Скажу прямо і відверто-я,простий підприємець,який справно платить податки,дає робочі місця людям і платить зарабітню плату не в конвертах.Власне проти Вас,Сергій Віталійович,я не можу сказати нічого поганого адже я голосував за Вас.От Ви сказали-Надал скликає громаду,винні будуть звільнені і т.д…Тепер послухайте що я Вам скажу-людей вже достав той беспрєдел що коїться в нашому місті.Подивіться в зеркало заднього виду,подивіться на своїх заступників…Про Турського взагалі мовчу…Камінський В.В-це не те що хабарник,це повний п….ц!!!!!!!Навіть люди в “кабінетах” від нього в шоці!!!!!Як може заступник голови міста так себе вести???????Хочете прикладів-тримайте-регулярні побори з підприємців,баснословні суми за вирішення земельних питань,ПОСТІЙНІ ПЯНКИ ДО БЄЛОЧКИ і рукоприкладство!!!!!Хочете доказів-та їх купа!Люди познімали на телефони ті випадки!!!!Чи може Ви не знали цього??????Впевненний що знали!!Тоді скажіть будь-ласка-як громада може довірити місто Вам і тим людям що поряд з Вами???????Спитаєте чого раніше ми мовчали-так я Вам відповім-корупція у всіх ешелонах влади заставляла мовчати.Але скінчився той час!!!!!!!!!!!!!!Давайте не будемо перераховувати хто на яких машинах їздить і в яких будинках живе.Візьмемо з меншого.Вам,шановний,довірили місто не для того щоб його грабувати,далеко не для того.Дотримайте слова-робіть люстрацію самі бо саме зараз прийшов час виконувати передвиборні обіцянки.Повторюю ще раз-є достатньо доказів вашого “міськрадівського життя”.Подумайте про людей кінець-кінців,подумайте про тих хто Вас ГОДУЄ.Наразі вже готовий лист до лідера партії “Свобода” О.Тягнибока та лідера “Правого Сектору” в Західному регіоні С.Білого з проханням розібратися у ситуації яка склалася в Тернополі.От їм ми покажемо і розповімо про ті факти які Ви так старанно хочете “замяти”

  Додано через 18 хвилин
  Із сайту міської Ради-“Звертаюсь до тернополян – Якщо у Вас є факти щодо несумлінного виконання обов’язків посадовцями міськради, я готовий зустрітися з Вами. Усі факти ми перевіримо, винних покараємо згідно чинного законодавства. Недобросовісні працівники будуть звільнені”?!?!?!?!?!?!Не смішіть людей,пане Голово.Ми хотіли зустрічі з Вами всі ці роки-де Ви були???І про Майдан знаємо як Ви гарно відсиділися там у готелі коли були сутички і всі ми добре знаємо як Ви “караєте недобросовісних”.Знаєте ту приказку-не рий яму другому бо сам в неї попадеш?Знаєте)От і міркуйте,чи не здадуть Вас ваші “міськрадівці”.А суд у нас ой який “справедливий”)

 7. Андрій Данів

  Давано пора їх розігнати!Розграбили усе!

 8. Андрій Данів

  Лазорко певно сам з міської ради!Геть надала і його прихвоснів з посад!!!!!!!!!!!!!!!

 9. Андрій Данів

  Шановні!Чому видалили повідомлення Остапа!?

 10. Андрій Данів

  Шановні Тернополяни.Шановні підприємці.Шановний пане голово МіськоїРади (надіюсь що Ви читаєте цей форум).Скажу прямо і відверто-я,простий підприємець,який справно платить податки,дає робочі місця людям і платить зарабітню плату не в конвертах.Власне проти Вас,Сергій Віталійович,я не можу сказати нічого поганого адже я голосував за Вас.От Ви сказали-Надал скликає громаду,винні будуть звільнені і т.д…Тепер послухайте що я Вам скажу-людей вже достав той беспрєдел що коїться в нашому місті.Подивіться в зеркало заднього виду,подивіться на своїх заступників…Про Турського взагалі мовчу…Камінський В.В-це не те що хабарник,це повний п….ц!!!!!!!Навіть люди в “кабінетах” від нього в шоці!!!!!Як може заступник голови міста так себе вести???????Хочете прикладів-тримайте-регулярні побори з підприємців,баснословні суми за вирішення земельних питань,ПОСТІЙНІ ПЯНКИ ДО БЄЛОЧКИ і рукоприкладство!!!!!Хочете доказів-та їх купа!Люди познімали на телефони ті випадки!!!!Чи може Ви не знали цього??????Впевненний що знали!!Тоді скажіть будь-ласка-як громада може довірити місто Вам і тим людям що поряд з Вами???????Спитаєте чого раніше ми мовчали-так я Вам відповім-корупція у всіх ешелонах влади заставляла мовчати.Але скінчився той час!!!!!!!!!!!!!!Давайте не будемо перераховувати хто на яких машинах їздить і в яких будинках живе.Візьмемо з меншого.Вам,шановний,довірили місто не для того щоб його грабувати,далеко не для того.Дотримайте слова-робіть люстрацію самі бо саме зараз прийшов час виконувати передвиборні обіцянки.Повторюю ще раз-є достатньо доказів вашого “міськрадівського життя”.Подумайте про людей кінець-кінців,подумайте про тих хто Вас ГОДУЄ.Наразі вже готовий лист до лідера партії “Свобода” О.Тягнибока та лідера “Правого Сектору” в Західному регіоні С.Білого з проханням розібратися у ситуації яка склалася в Тернополі.От їм ми покажемо і розповімо про ті факти які Ви так старанно хочете “замяти”

  Додано через 18 хвилин
  Із сайту міської Ради-“Звертаюсь до тернополян – Якщо у Вас є факти щодо несумлінного виконання обов’язків посадовцями міськради, я готовий зустрітися з Вами. Усі факти ми перевіримо, винних покараємо згідно чинного законодавства. Недобросовісні працівники будуть звільнені”?!?!?!?!?!?!Не смішіть людей,пане Голово.Ми хотіли зустрічі з Вами всі ці роки-де Ви були???І про Майдан знаємо як Ви гарно відсиділися там у готелі коли були сутички і всі ми добре знаємо як Ви “караєте недобросовісних”.Знаєте ту приказку-не рий яму другому бо сам в неї попадеш?Знаєте)От і міркуйте,чи не здадуть Вас ваші “міськрадівці”.А суд у нас ой який “справедливий”)

 11. Андрій Данів

  Не смійте видаляти ФАКТИ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 12. astek

  НА 200% підтримую Віктора.Хабрі.хабарі і ще раз хабарі при вирішені будь яких питань, особливо земельних через підлеглих нашого “шановного мера”. З цим треба негайно боротися через люстрацію чиновників міської ради, оприлюднення фактів хабарництва в засобх масової інформації які ще мають чесну позицію, та які є незаангажованими.Також необхідно щоб підприємці та промисловці Тернополя теж оприлюднили свою позицію щодо фактів корупції в органах міської влади, оскільки вони були тими, з кого в основному брались хабарі. Не мовчіть, від вашої позиції залежить як завтра ми будемо жити в нашому рідному місті та в цілому в наші країні.

 13. Олександр

  а Вітик начальник відділу технічного нагляду як за технічні умови брав гроші теж може йому сказати на площі перед усіма , а за вирішення зупинки сказав повірте можу на біблії заприсягнути що потрібно 12 тис доларів бо керівництво так сказало я готовий такому прихвостню в очі на площі плюнути

 14. Олександр

  а начальник вдділу технічного нагляду Вітик Олег Ярославович в мене підприємця особисто тягнув питання поки не дав йому 4 тис гривень за те що сходину при вході в магазин ширшу поставив, а за вирішення зупинки щоб поставити павільйон сказав 12 тис доларів бо мер так сказав я готовий на площі перед усіма йому в очі сказати тому прихвостню

 15. Іван

  Хлопці!Я добре знаю людину,яка в Пронятині на власному городі поставила кіоск-магазин,при чому всі документи вище перечислені Остапон в неї були в порядку.Дійшла черга до підпису Камінського-запросив 5 000 у.е!?!?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Це просто піз…ц повний!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.