111

Сьогодні у Теребовлі відбулося чергове віче Майдану. Теребовлянці підтримали свого кандидата на посаду голови райдержадміністрації Івана Яремка, який є висуванців афганців. За нього проголосувало 346 присутніх.Таку кількість голосів зафіксувала лічильна комісія Майдану.

За самовисуванця, депутата-свободівця районної ради Василя Свергуна лише 9 осіб. І повного краху зазнала кандидатура скомпрометованого керівника Комітету спротиву Теребовлі Василя Попка.  Він насаджував свою партійну заступницю Галину Зелінську. За пані Зелінську проголосувало лише 5 осіб. Після такого фіаско, у Теребовлі почали роздумувати чи може бютівець Василь Попко (на фото) очолювати Теребовлянську райраду?

У Теребовлі новий скандал: бюрократ “цензурує” Майдан

***

У Теребовлі опозиція і влада одне й теж?!

***

15 comments

 1. Старший дружба

  Прапор в руки йому і слідом за Бігуляком !!!
  Коли такі, як він чиновники, сидять в Теребовлянській районній раді і не відстоюють волевиявлення і інтереси громади !!!

 2. Ахінея Апостола

  Клоун Апостол мочить дальше. Хай попуститься нарешті. Апостол, руками афганців і всяких регіоналів Дзюбанів і остальних пропихають на голову Яремка. Ніодна порядна людина на то збіговисько нині не прийшла, хіба посміятися. Афганцям і терцентру наказали прийти з сім’ями для кількості і то їх зібралося мало шо. 300 з лишнім чоловік взяли зі стелі. “Про все”, спитайте в Апостола, як він зі всіма посварився в Батьківщині, а тепер так хоче біля корита лишитися, шо ліг під Юзя Штогрина і тепер будуть на Порошенку бабки заробляти. А Попко йому як кістка в горлі, бо той для району купу всього зробив, людей на Майдан возив, поранених, а Апостол тільки людей підбурює. Не дарма той апостол ходку в тюрму мав, як був гопніком, так і лишився.

 3. Мирослав

  Хто-хто, но Апостол багато зробив для Майдану та робить по даний час. Не потрібно брехати!!! Ні сьогоднішнє, так і попереднє Віче не було організоване п.Апостолом, які в свою чергу практично одноголосно підтримали п.Яремка на посаду голови РДА. Думаю, що він достойний представляти Тернопільщину у Верховній Раді. А “злі язики” були, є і будуть!

 4. МИРНІ ЛЮДИ!!!

  ой той Апостол вже зїхав з катушок зовсім,чим він займається в районі крім гумонітарки більше нічим,щей жоні своїй з тих тюків шуби тягне………І своє ліжко сімейне у пресу пускає який він простий хлопець але як вихваляється у тій статті ,який зять будівельник прийшов у Ласківці та у селі всі з нього насміхаються (ВЕЛИКИЙ ПЕРЕЦЬ ПРИЇХАЛИ)…..стидоба яка щей людей порядних грязюкою поливає,а сам з неї ніколи невідмиється…..

 5. МАЙДАН!!!

  Чомусь так стидно та незручно читати тю ганебну публікацїю.Я перебував особисто на майдані від початку і докінця ,бачив усе і самому перепало …але суть не в тім,люди загинули і на тому крапка.Чому так поливають усіх тих людей, які робили добро для р-н та і надалі працюють , а сьогодні це була пародія пияків – та людей, які стали заручниками людини, яка ласа влади у Теребовлі, (це хлопці Авганці.)..Доречі пан Апостол перебував на території району.Можливо пан Попко зі своїм комітетом би запросили його хоча б один раз побувати на віче ,але не так як він зробив це на 200річчя Шевченка,та нехай скаже чого він саме бажає бо таке враження що хлоп загубився вже ………говорить з одними, а обіцяє іншим……….Так як написав АХІНЕЯ АПОСТОЛА то це правда що він посварений з БАТЬКІВЩИНОЮ ,напевне тому, що не підкоряються його волі, а самого на майдані навіть видно небуло хіба у тел.режимі був ,(якщо щось, то зараз буду………або поїхав на зустріч. ).а коли був то виглажаний та чистий як цар,а не як справжні хлопці УКРАЇНЦІ………ШАНОВАНИЙ ТА ДОБРИЙ НАРОДЕ ТЕРЕБОВЛІ НЕКУПЛЯЙТЕСЯ НА ПУСТІ ОБІЦЯНКИ ………ТА НЕ ПАДАЙТЕ ПІД НОГИ ТИМ, ХТО ЦЬОГО НЕВАРТИЙ ВЗАГАЛІ,МАЙТЕ СОБІ ЦІНУ,ЗАРАДИ ТИХ ХЛОПЦІВ ХТО ЗАГИНУВ………Слава УКРАЇНІ!!!!

  1. МИРНІ ЛЮДИ!!!

   шановні а де пропав мій коментар ,що правда в екран засвітила????? зразу зрозуміло усе……………СЕЛО І ЛЮДИ!

 6. ПАПРИКА

  Ти “ЗВІЗДА” московська їз Своботи -Занозиха, а не АХІНЕЯ АПОСТОЛА!!!!!!!!!!!!
  Апостол- народний депутат нашого Теребовлянського округу , який переміг своїх опонентів з переважною більшістю.
  А твій Попко -“госпідар” розвалив пару заводів, які по сьогоднішній день могли працювати і люди мали б роботу, і ще кентується з Деравлянин чмиром зашміраним !!!

 7. ЖІНКА

  А чому ЯРОМКО?????? а може Шафранський! він як перекінчик бігає з кабінета в кабінет…..де б в тулитися ..А на рахунок Апостола,ніфінта він незробив хіба себе піарить інтернет виданнями,а нещодавно проводився конкурс (Багатодітних сімей ) то М.В з комуністами зпарився……….спонсором себе там представив…..він коли дає, то мине час пригадає бо то Апостол!!!!!

 8. Володимир

  Якщо Апостола всюди повно, значить чоловік працює!!! Відкрив Центр гуманітарної допомоги в м.Теребовля(в Тернопільській обл. аналогів немає), підтримав громадську організацію “Жінки за майбутнє”, які проводили конкурс серед обдарованих дітей багатодітних сімей Тернопільської області. А то з ким він посварився… це не справа “ахінеїв”, лише особисто його самого!

 9. перець

  Гуманітарний король продав в Монастириському районі німцям своє господарство і не думав про людей бо купував мандат до ради то зараз мусить відробити а Юлька навіть не знає про свого депутата тюремщика ще з тих часів , то не теперішній як його зять хабарщик, певне тому земля горить під ногами то старається хоч десь приткнутися а до кого та хіба до ющенкових перебіжчиків що де вже тільки не були

 10. Сашко

  У Харкові є ГЕПА і ДОПА, а у Теребовлі є ЗАНОЗ і ПОПА, а звучить як, до речі недарма вони так спрацювалися в рай раді! Серйозні патріоти, які окрім пустих балачок нічого не зробили за час головування у районі.
  В той час коли прості люди будували Україну на початку 90-х побратим Попко колотив капітал всіма доступними і недоступними способами. Тоді коли справжні борці за Незалежність України стояли і мерзли на Майдані, він зі своєю свитою вибачте (побратимами) спав на зйомній квартирі! Ось такі в нас патріоти і це тільки вершечки!
  Є також посестра Заноз, яка де треба і не треба тицяє ту незрозуміло чию і ким профінансовану «свободу», в якій немає жодного БАНДЕРІВЦЯ. Мені взагалі соромно, що ця хунта, а інакше їх не назвеш прикриваються такою ОСОБИСТІСТЮ і ведуть себе, як останні бандюки і вискочки. А Заноз доказує всім, як вона і її сімейка ненавидить СОВЕТІВ, таке враження що хоче нас в цьому переконати! Заноз так бореться за справедливість, так ретельно вивчає закони, а її батько вже дуже давно має посвідчення реабілітованого чим і користується, ще з пеленок боровся з СОВЕТАМИ! От вам і закон. Бачу всіх тільки не себе!
  Попа, який постійно в телефонному режимі, а не на робочому місці вирішує виключно свої особисті питання (так як і ГЕПА), в тому числі відводи землі, кар’єри кам’яні і піскові, якими він володіє, але стоять вони хтозна на кому, тепер новий бізнес починає стає аптекарем (відкриває аптечний кіоск у рай лікарні, побратим Стиранка допомагає йому у цьому питанні), плюс йому ще потрібен свій відданий пес – посестра голова райдержадміністрації, щоб повністю мати весь контроль над районом!
  Ви знаєте, якщо копнути глибше то вислів «братва рвётся к власти» дуже актуальний на сьогодні і на Теребовлянщині також!!!
  І на останок я не є політиком і це все не брехня а правда і мені глибоко ви всі, починаючи від Попка і Апостола та закінчуючи їм подібними, як і вся громада нашого району хочу сказати: “Ганьба вам всім, дайте просто людям право на вибір навіть і хибний, не робіть їх бидлом, бо ви самі ним і є!”

  СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!
  СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!
  СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!

 11. Діти постраждавших від тебе батьків

  Пане, Попко, ти загрався ! Ти дальше продовжуєш йти проти Майдану, проти громади Теребовлянщини !
  Перестань прикидатися тим котом Леопольдом. Посадиш в крісло свою прихильницю по партії пані Зелінську , поплатишся своєю посадою, не роби нікому добре, бо робиш собі зле !!!
  Чи може тобі підгадати , ті не так вже і далекі 90-роки, коли ти бавився рекетера (давальчиску сировину і переробку її на спирт) коли ти прикладав людям до голови пістолет ??? Коли забирав у людей машини ???
  А тепер хочеш посадити в крісло ту пройдоху, щоб керувати цілим районом ???
  Хочеш зберегти свої в Кобиловолоках карєри ???
  НЕ ПОЛУЧИТЬСЯ, ЛЮДИ ТОБІ НЕ ПРОБАЧАТЬ !!!

 12. ПРАВИЙ СЕКТОР

  Пане, Попко, тобі не здається, що ти вже загрався ? Тобі що по барабану Майдан, громада Теребовлянщини ? Перестань із себе корчити доброго кота Леопольда….. Перестань сунути в крісло голови райдержадміністрації свою прихильницю по партії Зелінську (знайшов примірну кандидатуру п”ющої і курящої шльондри ). Не робися добрим, бо комусь робиш добре, а самому собі- зле (народна прикмета). Посадиш цю шльондру пропиту і прокурену, сам підеш і громада тобі в цьому допоможе!!!

  Чи може тобі пригадати ті ,не так вже і далекі 90-роки, коли ти бавився рекетера (давальчеська сировина, спирт) ??? Коли ти людям до висків прикладав пістолет ??? Коли ти в людей забирав машини???

  Пропихаєш цю пройдоху на посаду, щоб керувати цілим районом, чи може боїшся втратити свої кар”єри ???
  НЕ ПОЛУЧИТЬСЯ, ЛЮДИ ТОБІ НЕ ПРОБАЧУТЬ !!!

 13. Цвігун

  Ой….. цей пан ДВОЛІЧНИЙ (ПРАВИЙ СЕКТОР) та ДІТИ БАТЬКІВ,,, бачу так по писанині гнилющій хоче сам напевни ті кар”єри грабанути ,,……..той ОЧКО ЖИМ-ЖИМ не спокійне …… казишся сам незнаєш чого.Та ні, знаєш!!!!! а карєри пропадуть бабло де набрати, яке пішло на вибори все ж попродав…Я також людина і за всіх нефік розписуватися (люди непробачать )….нормальний Попко хлопака всім би твоїм алкашам такими розсудливими бути, як ця людина.! а ти шановний напевне з ним добре був знайомим що все знаєш?Бачите шановний п.Попко з ким то ви так товаришували що знають де і коли ,а можливо це просто сон п.Апостола !який проснувся і розказав своєму підтирачу, а той незнаючи, що до чого взяв тай Друканув…А громада Теребовлянщини давно оцінила ваші дії……..Право-Апостольський секторрррр.

 14. ПРАВИЙ СЕКТОР

  Ти не цвігун, а цвігунє ЗАНОЗІВСЬКЕ. Ти не помиляєшся, так я з Попком твоїм дуже добре знайомий , знайомий навіть на стільки, що він мені вихвалявся, де і в якій позі тебе брав!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.