111

Вчора у Тернополі відбулося віче. Інтернет-газета “ПРО ВСЕ” вже описувала цю подію, оприлюднювала відео у статті Війна як спосіб маніпуляції досягнень Майдану

На вічі виступав колись нібито авторитетний громадський діяч Ярослав Демидась. Після підтримки тодішнього голови облради, “обрізаного соціал-демократа”  Василя Олійника (на виборах депутатів до обласної ради на Чортківщині), Демидась щез з громадського життя.  Теперечки знову “виплив”.  Як і кожен з нас, має право виступити. Хоч звісно, не кожному це право дозволяють здійснити Володимир Стаюра з Марією Чашкою. Щоб не переповідати, що молов Демидась, краще подивитись 9 хвилин відео.

2 comments

 1. Сергій

  Цікаво, а що саме не подобається авторам сайту (статті), невже неправда, що Російська федерація проявила акт агресії стосовно України ? Невже неправда, що даний акт агресії готувався давно, з дня проголошення Незалежності України ? Невже неправда, що правоохоронні органи залишились деморалізовані з розбитими та спаленими приміщеннями (хто профінансує відновлення приміщень, комп’ютерної техніки, хто відновить кримінальні справи стосовно злочинців) і що працівники бояться йти на роботу, щоб їх не вивели на майдан і чи приймав ти участь в розгоні майдану, чи взагалі був у Києві а ставлять на коліна і заставляють просити вибачення, за що ? !
  А що стосовно начальника Тернопільської СБУ, то по словах його підлеглих: “то він рідкісна скотина”, якщо в когось є сумніви, то попитайте в своїх знайомих, які там працюють, нехай розкажуть про те, як він спілкується з ними, як висловлюється про майдан і протестувальників. А чого вартий тільки той факт, що він сам боїться пересуватись територією області і бере завжди з собою охорону з бійців спецпідрозділу.
  Чи, можливо, редакція чи автор мають щось проти того, щоб звернутись до керівництва держави про усунення такого керівника???

  1. Віталій Мацюк

   Уважно послухайте виступаючого. Маніпулює. Це можна “схавати” ще на мітигу, коли уважно прослухати, то зрозуміло… що обслуговує цей громадянин…органи… має інтерес…

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.