111
 • Рейтинг мера Тернополя 1%, а напишуть 81%?!
 • Рейтинг мера Тернополя 1%, а напишуть 81%?!

Сьогодні мер Тернополя буде вчити редакторів як правильно писати?

Сьогодні о 16 годині міський голова Тернополя Сергій Надал  знову проведе зустріч з редакторами місцевих ЗМІ. Керівники міста нібито обговорить актуальні проблеми, “розставить правильні наголоси” і тому подібні піар-дурниці. Як відомо, мер Тернополя заявив, що буде балотуватися на другий термін. До такого рішення його підштовхнула інформація від від так званих політтехнологів, які в ефірі 1+1 прямо говорили, що брехати на виборах – це норма.

Прикриваються чесним ім’ям Патріарха Йосипа Сліпого, горе-діячі зробили соціологічне опитування від ефемерного “Центру опитування громадської думки” на замовлення ЗМІ. Яких саме ЗМІ – не уточнюється. Напевно, тих, що “сосуть меру”.

Так от, як розповів журналісту “ПРО ВСЕ” один із студентів, який збирав соцдані, заробляючи на одній заповненій анкеті 10 гривень, він мав розпитати ставлення людей до мера, спробувати похвалити владу. Як тільки він це пробував робити, тернополяни обурювались, виганяли його з хати, викидали чи відмовлялись далі заповнювати анкету. Із понад 150 квартир, в яких йому доводилось побувати з опитуванням, у ЖОДНІЙ не підтримали мера. Більше того, люди обурювались, що мер-дерибанщик землі і комунального майна піариться на євромайдані. Обробляючи дані опитувань, студенти-соціологи дізналися, що рейтинг мера 1%. Коли цю цифру почули замовники, вони були шоковані. Але щоб не вибити з колії Сергія Надала, вирішили повідомити йому про 81% тернополян, які готові його підтримати. Таким чином, команда мера вже зараз готується  до фальсифікацій, бо інакше виграти вибори діюча влада міста не може.

А брехати команді Надала не звикати. Навіть в ефірі національного телеканалу. Як тернополянам пропихають кандидата, який не є таким, якого малюють політтехнологи, дивіться відео.

Тернопільські депутати-свободівці постали у всій “красі” (відео)

***

Майдан у Тернополі контролює один з найбільших корупціонерів!?

***

На тернопільському Майдані скандал: Стаюра і Чашка вводять цензуру!

***

До Тернополя повернувся Янукович!

3 comments

 1. Людмила

  Доброго дня редакція) ( не буду писати шановна)
  Мені, як інтерв’юеру з десятилітнім стажем, не хотілось,щоб мою і так вкрай ВАЖКУ роботу, хтось не надто в ній компетентний паплюжив.
  1.Ви виставили на сайт анкету, стандартизованого (формалізованого ) інтерв’ю ,яке НЕ ПЕРЕДБАЧАЄ МОЖЛИВОСТІ АГІТАЦІЇ, А ЛИШЕ ЗБІР ДАНИХ.
  Можливо ті хто її розробляв не надто компетентні в питаннях соціологічних досліджень і не знали про це).

  2.Читаючи її я не бачу того сакрального змісту,яке ви в неї вклали. А що поганого в тому ,що мер бажає розуміти рівень довіри до нього?
  У мене питання іншого характеру) Шановні розробники «спіонерили» стиль, формулювання питання )) ну ВСЕ «СПІОНЕРИЛИ» у відомої в Україні соціологічної служби ….Цікаво чи ця служба про це вкурсі 😉

  3.«Зі 150 квартир, у жодній не підтримали мера» )) … ну принаймні не пишіть дурниць.
  Враховуючи виборку і крок відбору вашому інформатору потрібно було обійти 30-50 будинків в середньо заселеному районі Тернополя. При рівні кодових дверей це ще множте на 2. А якщо ваш інтерв’юер-інформатор захотів зробити це в одному будинку , то це питання його компетентності. Ну і рівень відмов 1: 150 є цьому підтвердженням.
  Як би хто не ставився до Надала , але його рівень підтримки у вересні за даними соціологічної групи Рейтинг був 43,0 %
  ratinggroup.com.ua/products/politic/data/entry/14071/
  Погоджуюсь з вами , що 81 % це можливо перебір ) , але писати, що рейтинг 1 % це вже перебір з вашої сторони. Якщо ви володієте такою інсайндерською інформацією, то оприлюдніть, хто той «спаситель» , кому так щиро довіряють тернополяни.
  P.S Я не являюсь палкою шанувальницею Сергія Віталійовича, навіть навпаки маю питання до його «чесної» та «прозорої» діяльності стосовно відведення землі.
  Проте пишучи всяку муть про ті речі, які ви не розумієтесь, або маєте достатньо поверхневе розуміння, ставить вас у один ряд з тими на кого ви нападаєте)).

 2. Віталій Мацюк

  з того замовного рейтингу сміялись всі журналісти. по Надалівських ефемках, вуличних радіо вішали лапшу про 43% ЦІЛИЙ ТИЖДЕНЬ!!! ВСІ ПРОНАДАЛІВСЬКІ САЙТИ, ГАЗЕТИ, ТЕЛЕКАНАЛИ АЖ ЗАСЛИНИЛИСЬ ТАК РОЗКАЗУВАЛИ ПРО РЕЙТИНГ. НАСПРАВДІ, РІВЕНЬ довіри дуже убогий в мера… МИ ДОСІ ШУКАЄМО тернополян ЯКІ ГОТОВІ ВІДКРИТО СКАЗАТИ _ МИ ПРОГОЛОСУЄМО ЗА НАДАЛА…

  після цього коментаря очікуємо хіт-парад підлеглих мера, яка будуть наперебій розказувати як голосуватимуть за мера ))))

 3. Людмила

  Ви готові заявити що Соціологічна група Рейтинг сфабрикувала дані по опитуванню,яке відбувалось у вересні 2013 року ?

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.