Інститут післядипломної освіти вчителів: продовження історії

Поділитися

Публікації інтернет-газети «ПРО ВСЕ» про неймовірну ситуацію в комунальному закладі обласної ради Тернопільський обласний комунальний інститут післядипломної педагогічної освіти збурили усю освітянську громадськість краю. В якому сенсі? Прогресивні люди в шоці, а курви і підлабузники в ще більшому, бо хтось наважився про них та все це паскудство, що твориться у вузі, заявити публічно
Лише чиновники та депутати обрані народом, сидять тихенько і вдають, що нічого не трапилось. Більше того, вони злочинно покривають керівництво, не проводячи серйозного розслідування щодо зловживань. Затягнута пауза, яку, як і Майдан у столиці на початку цього року, лише обурює колектив, який терпить щодня приниження від скомпрометованих керівних кадрів закладу. Разом з тим, поодинці в телефонних розповідях, в електронних листах журналістам інтернет-газети «ПРО ВСЕ» працівники інституту присилають цікаві факти. Знайшлася навіть смілива людина, яка скинула відео і фотографії такого змісту, які у випадку бездіяльності влади, продовження знущань над простими працівниками, будуть обов’язково оприлюднені і викличуть ефект не атомної бомби, а галактичної мега-війни в освіті на Тернопіллі. Здогадуєтесь, шановні читачі, якої тематики матеріали? )))
Тоді вже колектив спитає керівництво облради, яке зайняло вичікувальну позицію, чому воно не вирішувало роками ганебну ситуацію!?
Невже треба було оприлюднити такі кричущі факти, щоб чиновники прозріли? Невже не можна провести службове розслідування, але справжнє і незалежне, а не формальне, які кілька років тому були до нинішньої гнилої ситуації?! Невже обласна рада хоче, щоб болото інституту і їх засмоктало?
Для прикладу, правоохоронців і бюрократів з облради повинні будуть зацікавити прямі погрози «закопати» освітян-методистів за оприлюднення правди. Сказані вони двічі на зборах колективу заступницею керівника інституту пані Галиною, якій працювати скоріше із залізом, ніж з людьми. І таких «нападок» на простих працівників безліч. За роки назбиралось на три гігабайти!
На цих же зборах, на яких «відмазували» директора, хотіли вирішити питання подання заяви до суду за наклеп. Проте, більша частина колективу, коли спілкується з розумними і прогресивними працівниками, схвалює ідею оприлюднення гріхів керівництва. Найсмішнішою в даній ситуації виступає одна з чотирьох коханок керівника інституту, яка вирішила судитися.
Про матеріали фіктивних лекцій взагалі мовчимо, бо це дитячий лепіт.
Ще більше дивує позиція підлиз Бугана. Підлабузники вирішили внести зміни до статуту інституту, за яким 70-річного директора-донжуана власник закладу – облрада – може звільнити за погодженням з колективом. Неграмотні підхаліми Бугана думають, що депутати ідіоти, а керують обрадою виключно хабарники, які хочуть обмежити свої права. Як же бюрократи будуть вас дояти? З протягнутою рукою?
Найдивніше, що після резонансних публікацій, керівництво закладу не спромоглося навіть нормально налагодити прибирання закладу. Зайдіть, шановні читачі «ПРО ВСЕ», просять працівники інституту післядипломної освіти, в гості до них на вулицю Кривоноса,7а, де один з керівників облради вже слиниться на землю для забудови, і подивіться як при вході вас зустрінуть кількарічні павутиння! Або поспілкуйтеся з секретарками-алкоголічками Бугана. Це настільки нестерпно, що навіть директор «впаяв» одній із пиячок догану.
Чим вся ця історія закінчиться – наразі невідомо. Наївні працівники закладу вірять, що Буган достойно вступиться. З ним підуть коханки і дебілкуваті підлабузники. Говорять, що було б добре, якби інститут очолила людина зовні. Найчастіше згадують прізвище науковця Олега Вітвіцького, який працював заступником голови облради. Знає його особисто й голова облради Василь Хомінець, якому вже нестерпна ця ганебна ситуація в очах громадськості. Чергового скандалу він не бажає, а Буган не справляється, а лише роздмухує скандал руками помічників. Додумались вони нещодавно до того, що в туалет вийти з кабінету працівник  може лише в обідню перерву або після завершення робочого часу! А так, якщо в робочий час “припече”, хоч у банку справляй потребу.
Сам пан Буган вдає, що нібито не причому, перебуває на нарадах у столиці. Це його улюблена тактика – поділяй і владарюй, загрібаючи жар чужими руками.
Люди добрі, скільки ж ця ганьба в освіті Тернопільщини триватиме?! Невже не має патріотів-фахівців в облраді, щоб навести лад з комунальним майном, яке належить громаді області?! Можливо, варто в шию гнати теперішніх депутатів-свободівців і їхнє недолуге керівництво, яке явно не справляється із ситуацією?!

Куди працевлаштовуються чиновники Хоптяна?

***

Чому керівник інституту післядипломної освіти ховає у кущах “Тойоту”?

***

Жахіття з інституту післядипломної освіти

Реклама снайперських здібностей Олени Підгрушної продовжується

Під Кабміном фармацевти вимагатимуть звільнити міністра Мусія