111

Публікації інтернет-газети «ПРО ВСЕ» про неймовірну ситуацію в комунальному закладі обласної ради Тернопільський обласний комунальний інститут післядипломної педагогічної освіти збурили усю освітянську громадськість краю. В якому сенсі? Прогресивні люди в шоці, а курви і підлабузники в ще більшому, бо хтось наважився про них та все це паскудство, що твориться у вузі, заявити публічно
Лише чиновники та депутати обрані народом, сидять тихенько і вдають, що нічого не трапилось. Більше того, вони злочинно покривають керівництво, не проводячи серйозного розслідування щодо зловживань. Затягнута пауза, яку, як і Майдан у столиці на початку цього року, лише обурює колектив, який терпить щодня приниження від скомпрометованих керівних кадрів закладу. Разом з тим, поодинці в телефонних розповідях, в електронних листах журналістам інтернет-газети «ПРО ВСЕ» працівники інституту присилають цікаві факти. Знайшлася навіть смілива людина, яка скинула відео і фотографії такого змісту, які у випадку бездіяльності влади, продовження знущань над простими працівниками, будуть обов’язково оприлюднені і викличуть ефект не атомної бомби, а галактичної мега-війни в освіті на Тернопіллі. Здогадуєтесь, шановні читачі, якої тематики матеріали? )))
Тоді вже колектив спитає керівництво облради, яке зайняло вичікувальну позицію, чому воно не вирішувало роками ганебну ситуацію!?
Невже треба було оприлюднити такі кричущі факти, щоб чиновники прозріли? Невже не можна провести службове розслідування, але справжнє і незалежне, а не формальне, які кілька років тому були до нинішньої гнилої ситуації?! Невже обласна рада хоче, щоб болото інституту і їх засмоктало?
Для прикладу, правоохоронців і бюрократів з облради повинні будуть зацікавити прямі погрози «закопати» освітян-методистів за оприлюднення правди. Сказані вони двічі на зборах колективу заступницею керівника інституту пані Галиною, якій працювати скоріше із залізом, ніж з людьми. І таких «нападок» на простих працівників безліч. За роки назбиралось на три гігабайти!
На цих же зборах, на яких «відмазували» директора, хотіли вирішити питання подання заяви до суду за наклеп. Проте, більша частина колективу, коли спілкується з розумними і прогресивними працівниками, схвалює ідею оприлюднення гріхів керівництва. Найсмішнішою в даній ситуації виступає одна з чотирьох коханок керівника інституту, яка вирішила судитися.
Про матеріали фіктивних лекцій взагалі мовчимо, бо це дитячий лепіт.
Ще більше дивує позиція підлиз Бугана. Підлабузники вирішили внести зміни до статуту інституту, за яким 70-річного директора-донжуана власник закладу – облрада – може звільнити за погодженням з колективом. Неграмотні підхаліми Бугана думають, що депутати ідіоти, а керують обрадою виключно хабарники, які хочуть обмежити свої права. Як же бюрократи будуть вас дояти? З протягнутою рукою?
Найдивніше, що після резонансних публікацій, керівництво закладу не спромоглося навіть нормально налагодити прибирання закладу. Зайдіть, шановні читачі «ПРО ВСЕ», просять працівники інституту післядипломної освіти, в гості до них на вулицю Кривоноса,7а, де один з керівників облради вже слиниться на землю для забудови, і подивіться як при вході вас зустрінуть кількарічні павутиння! Або поспілкуйтеся з секретарками-алкоголічками Бугана. Це настільки нестерпно, що навіть директор «впаяв» одній із пиячок догану.
Чим вся ця історія закінчиться – наразі невідомо. Наївні працівники закладу вірять, що Буган достойно вступиться. З ним підуть коханки і дебілкуваті підлабузники. Говорять, що було б добре, якби інститут очолила людина зовні. Найчастіше згадують прізвище науковця Олега Вітвіцького, який працював заступником голови облради. Знає його особисто й голова облради Василь Хомінець, якому вже нестерпна ця ганебна ситуація в очах громадськості. Чергового скандалу він не бажає, а Буган не справляється, а лише роздмухує скандал руками помічників. Додумались вони нещодавно до того, що в туалет вийти з кабінету працівник  може лише в обідню перерву або після завершення робочого часу! А так, якщо в робочий час “припече”, хоч у банку справляй потребу.
Сам пан Буган вдає, що нібито не причому, перебуває на нарадах у столиці. Це його улюблена тактика – поділяй і владарюй, загрібаючи жар чужими руками.
Люди добрі, скільки ж ця ганьба в освіті Тернопільщини триватиме?! Невже не має патріотів-фахівців в облраді, щоб навести лад з комунальним майном, яке належить громаді області?! Можливо, варто в шию гнати теперішніх депутатів-свободівців і їхнє недолуге керівництво, яке явно не справляється із ситуацією?!

Куди працевлаштовуються чиновники Хоптяна?

***

Чому керівник інституту післядипломної освіти ховає у кущах “Тойоту”?

***

Жахіття з інституту післядипломної освіти

7 comments

 1. магія

  Ну про туалет – ви вже загнули!!! Це якраз ваша газета “наповнений туалет”, а людина, яка подає цю інформацію просто бризкає жовчу в цей “туалет”. Але нехай не переживає – хто бруднить своє болото – той сам не захоче буде в цьому болоті, але на жаль він уже в болоті. А про “інтелегентну мову” освтянської особи-інформатора годі вже й говорити! Не хотіла б я мати біля себе такого педагога, а тим більше людину.

 2. ганна придушана

  я вам дуже сп1вчуваю. в тернопол1, на жаль, н1 в як1 часи не можна було д1статися справедливост1. а тепер, коли одне беззаконня повсюди 1 кожний чиновник вважае себе Богом – правди д1статися год1. це все, мабуть, на генетичному р1вн1. 1 в радянськ1 часи на терноп1льщин1 кожна паспортистка себе вважала президентом на свому в1дд1лку. а тепер тим паче. н1 з кого в1дпов1дальност1 не спитають.
  народ для них – це стадо, яке можна гнати в тому напрямку, який вони вважать потр1бним для себе. а стадо зам1сть того, щоб розб1гтися в р1зн12 боки 1 показати 1м роги – пок1рно прямують на майдан 1 кладуть за них свое життя.

 3. Романчук Василь

  Купа тексту, але нічорта не ясно в кого до кого і які претензії? Просто якийсь всплеск емоцій.

 4. Оксана

  Та то всьо пише гомік Николин – то ж він хоче на місце директора мабуть зі своїм гомеопатичним табором хлопчиків-подружок 🙂
  Стаття – одна купа непідтверджених емоцій …

 5. Освітянка

  Якщо тут одна брехня, то чому народ сьогодні одне одного перепитує пошепки, чи читали і тихенько посміююється. Згідний, що тут дуже вже емоційно написано, але розумію чому – так достали ж! Прийдіть до нас і подивіться, що робиться! Працювати нормально в Бугана не можливо вже добру п”ятирічку . А хвойди нині в шоці: чула як одна одну перепитували, коли ж це блядство скінчиться. Так і хотілося сказати: коли смоктати перистаните в прямому і переносному сенсі цього слова!

 6. Марина

  Таке враження, що ці статті пише дебіл у повному розумінні цього слова. Якщо хоче здобути посаду директора, то це не означає писати такі маразматичні речі, адже це по суті анонімка. Якщо що -небудь по суті – тоді не треба ображати людей, які працюють в інституті, а просто предявити претензії відкрито. А то виходить так : тексту багато, а нічого конкретного. Одним словом автор статі -дебіл !

 7. Приколіст з шалав Бугана

  Оце ж припекла замітка про курвів і все те паскудство, що твориться в інституті, що шалави бугана не мають сну і пів першої ночі коментарі пишуть ))) порада коментаторці Марині – краще б розслабилась і мастурбувала )))))))))))))))) якщо Буган не справляється )))))))))))))))))) а то фігнею страждаєш )))))))))))))) а відео повеселить народ точно…мені його показували пів року тому. правильно зробили, що віддали журналістам.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.