Представники громадської організація “Скеля” заявили про шалений тиск на членів їхньої організації за принципову позицію. Детальніше – дивіться пряму мову щодо шокуючих фактів, на які закривають очі в судах і прокуратурі Тернопільської області.

1 comment

  1. олексій

    Ого! Організація діє з 2012 року, а зареєструвалась у лютому 2015 р. А до цього часу чим керувались, якимсь статутом чи на власну думку? Бандити з великої дороги. Директор-круто! А може голова? Яким чином моніторити екологію? Маєте програми, схеми-покажіть це людям. Все, що порушено за вашої участі (буцім 20 кримінальних справ) яйця виїдженого не вартують, тому і закриті. Динаміка по нарахованих збитках-бутафорія, висосане із пальця. А скільки сплачено? Мізер.А доведено хоч одну кримінальну справу до логічного завершення? Чого плачетесь в хустинку? Чому не склав рибінспектор протокол на Гордеєва? Чому не оскаржили рішення про відмову у порушенні кримінальних справ по Гордєєву, по інспектору національного парку Хотинський, по спусках ставів на території Чортківського та Борщівського районів? Чому так тягне перевіряти камінь у Сновидові? Треба лякнути конкурентів? Коли громадська організація виконує свою роботу по захисту довкілля-це плюс, але коли працює на замовлення-це10 мінусів.
    Чого причепились до ведмедів? Бо мали конфлік в Білецькому лісництві при спуску ставу. Рибу здорову забрали, продали на точці в смт. Дружба, сфальсифікували що риба хвора,буцім здали на утильзавод. Згадайте, і попробуйте сказати що це неправда. Ви що, організація по моралі? Продовжуєте шантажувати Гордєєва викладенням еротичних матеріалів з бабами, нащо вішаєте йому свої проблеми щодо відшкодування моральної шкоди? А які 10 промислів на Тернопільському ставі, 10 промислів на Івачеві прикрили? Яким інспекторам і які браконьєри платили гроші на Івачеві? У жінки на базарі вилучили рибу і обпаплюжили старого Олійника. А чому почались войнушки на Касперівця? Спочатку з браконьєра брали 500 грн, потім 1000 грн, потім 1500 грн, на 2000 грн. браконьєри не погодились. Це не брехня, це розповідь ваших рибінспекторів. А по ялинках? Де на точці не дали грошей, то робите шоу. На базарі вже мав чоловік “буцім з акцентом із Закарпаття” настукати вам по чайнику за ваші хамські дії, ви це відчули і поприжимали свої хвости.А хто робив стерлядь на ДНК? Придурки. А що зробили з бувшим начальником Беркуту в Івачеві на браконьєрці? Кажеш, що Олійник випив багато за захід на посаду, а про себе згадай-скільки випив? Плачешся, що наслали на тебе перевірку? Не бійся, якщо рило не в пушку , то не страшно. Але думаю що вищестоячі не натішаться побаченими справами. І знову подумай, скільки за твоїми недолугими писаннями в різних органах були перевірки, а в тебе дісно була заказуха. І заступнику “Скелі”- ти ще не зловив бога за бороду, нічого путнього не зробив, а пафосні свої вислови від громади про збереження ресурсів не повторюй,як попугай.Роби дійсно добро і люди до тебе потягнуться. І не позортесь хлопці, про Вас більше знають чим ви собі думаєте, наївні. Як жарений півень починає клювати в одне місце, миттєво біжите на тв 4, що там у вас родина чи? Навіщо шукаєте пртулку на плакатах Тернопільськоі обласноі ради? І не блатуйте, що за вами громада, не використовуйте героів ато для захисту свого іміджу. Виходить, працює один обєщик і на нього розпочато полювання за шалені показники в роботі. А чому не полюють за начальником рибінспекціі? Чому на нього не насдсилають перевірки? Бо дружить з розумом. Остання стадія в держслужбовця, коли починає виховувати вищестоячих. І в колективі до начальника відділу водних ресурсів поваги не має. Коли всі погані, треба задуматись-може я не так щось роблю? Інтелект та розум на ремонтах не здобувається.

Напишіть відгук