111
Митрополит Семенюк та Ніколай Азаров на відкритті теплиць Фірташа у селі Синьків Заліщицького району

Митрополит Семенюк та Ніколай Азаров на відкритті теплиць Фірташа у селі Синьків Заліщицького району

Після Революції Гідності усі політики, громадські діячі, церковники ніби масово захворіли на склероз і не признаються, як співпрацювали з владою. Усі тепер побігли допомагати солдатам в АТО. Правда, допомога інколи на копійку, а піару у всіх газетах і на телебаченні на тисячі.

Особливо ж неприємно слухати проповіді священнослужителів, які привселюдно обслуговували владу Януковича на всіх виборах. Стосується це, на жаль, архиєпископа і митрополита Тернопільсько-Зборівського Василія Семенюка.

У вересні 2012 році олігарх Дмитро Фірташ відкривав у селі Синьків Заліщицького району тепличний комплекс. Залучив туди чималі державні кошти, збудував дорогу до свого приватного бізнесу за кошти платників податків. Навіть Азаров з Льовочкіним туди приїздили на відкриття.

А благословляв все дійство це наш архиєпископ і митрополит Тернопільсько-Зборівський Василій Семенюк. Напевно, переплутав сердешний Заліщицький район із Зборівським. На відеозаписі чітко видно, як Семенюк щебече із Фірташом, а потім палко вітає Азарова на тернопільській землі.

Сьогодні ж митрополит Семенюк благословляє і купляє допомогу в зону АТО, а до Майдану навіть не хотів розмовляти з тернополянами, які виступали проти незаконних будов на на масивах Дружбі (вул. Пилипа Орлика), Нового Світу чи “Сонячного” (вул. Лепкого.12)

Чи є потреба щось коментувати? Чи далі мовчатимемо на всеїднуу позиції глави греко-католицької церкви на Тернопільщині? Хіба не противно, коли воїнам АТО збирають допомогу колишні регіонали-аграрії, а очільник церкви все це дійство благословляє?

rw1

Чи сказав Митрополит Тернопільсько-Зборівський УГКЦ Василій Семенюк олігарху Фірташу, що ані злодії, ані зажерливі Царства Божого не успадкують? (відео)

***

У Тернополі на місці дитячого садочка будують церкву

1 comment

  1. Саша

    Нажаль в церкві не завжди служать Службу Божу достойні священики. Є окремі священики котрі готові не тільки з Азаровим і Фірташом цілуватись а і готові поцілувати їх ще кудись лишень щоб за це заплатили, а які це гроші крадені, нажиті неправидним способом для окремих священиків ваги не має, має значиння лише скільки заплатят. Але це не всі священники, добрих, порядочних, готових достатком і життям жертвувати більше священикв. Багато священиків пішли військовими капеланами і зарас знаходяться на війні, багато священиків щиро займаються волонтерською допомогою для наших бійців і збирають допомогу серед прохожан і таких на щастя більше. Бог дасть оцінку кожному із нас в тому числі і священикам хто чого заслужив. А те що на місці дитячого садіка будують церкву так це не новина, а гляньте скільки самозахватом захватили землі в парку на перехресю вул.15 квітня і Злуки для будівництва господарських споруд кругом церкви. Складається таке враження що нашим дітям, внукам, правнукам скоро небуде де погуляти, свіжим воздухом подихати тому що всьо забудують церквами. Нажаль будують ці церкви в першу чергу не для парафіян а для священиків щоб вони мали де службу служити і гроші заробляти. Но я думаю таких корисливих священиків меншість і Бог їм судя.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.