111

ford-mondeo8 січня 2013 року міський голова Тернополя Сергій Надал пересів зі службової іномарки «Шкода Октавія», яка дісталася йому від Романа Заставного, на новенький «Форд Мондео» із державними номерами ВО 5500 ВА. Купило і надало автівку меру в користування ледь-ледь животіюче комунальне підприємство. Стару іномарку мер віддав одіозному комунальному заступнику Владиславу Стемковському, який до того їздив на «ЗАЗ-Daewoo-Leganza».

18 вересня 2015 року водій Тернопільської міської ради Задорожний В.І. зупинив службовий автомобіль «Форд» на перехресті вулиць Руська -Б.Хмельницького  міста Тернополя, даний факт став об’єктом обговорення на сторінках в мережі Інтернет. За дане правопорушення у відповідності до пункту 15.9 Правил дорожнього руху на громадянина Задорожного В.І. працівниками ДАІ складено адміністративний матеріал АП №044216 та винесена постанова у справі АА №539339.

1 comment

  1. Петро юрист

    Вибачте, але заголовок статті є явно недолугим з позиції права. Виправте “адміністративної” відповідальності, і, як слідує із змісту статті “вже притягуто до даного виду відповідальності” за порушення ПДР України. Не вводьте в оману читачів демострацією свого правового нігілізму…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.