Злодій №1 Тернополя хоче стати мером Луцька

Поділитися

stemПро скандальні історії міської ради нинішнього скликання знають усі тернополяни. Найчастіше у тих будівельних аферах, забудовах у парках, “сміттярчаних” скандалах “світиться” ім’я Владислава Стемковського, сірого кардинала файного міста, який створює більшість корупційних схем.

У політичному плані Владислав Стемковський також неперебірливий: зі Свободи він емігрував в УДАР у жовтні 2014 року. Нині він вже у Народному фронті Яценюка і спробує загарбати крісло мера обласного центру Волині.

***

14-го серпня на прес-конференції в обласному центрі Волині очільник обласного осередку політичної партії “Народний Фронт” Ігор Гузь озвучив імена тих, хто претендуватиме на посади голів міст та районів області. “Серед них люди, які не заплямували себе участю в уряді Януковича, усі пройшли Майдан, усі молоді та енергії, готові до кардинальних та конструктивних змін в державі”, – сказав голова обласного осередку партії.

“Новий Закон про вибори робить акцент на людях. Це змагання команд. Тому ми зацікавлені в тому, аби представники “Народного Фронту” були політично сильні, харизматичні, освічені, активні люди”, – сказав Ігор Гузь.

Що стосується західної Волині, то кандидатом на міського голову у Нововолинську від “Народного Фронту” представлений Богдан Бадзюнь – діючий депутат міської ради, бізнесмен. Інтригою наразі залишається кандидатура на міського голову у Володимирі-Волинському, кандидата таки не представили, однак Ігор Гузь натякнув, що переговори ведуть із підприємцем з Києва. Наразі політична сила не озвучила жодного імені.

В обласному центрі на посаду міського голови протежують Владислава Стемковського, який наразі займає посаду заступника міського голови у Тернополі.

Як депутат-свободівець втік від призову, а потім обзивав оленем військового комісара

Телефони дітям від волонтерської групи “Схід та Захід єдині”