Як у Тернополі хотіли сфальсифікувати вибори на користь мера Надала і партію “Свобода” (відео)

Поділитися

presВчора у Тернополі відбулась найпотужніша прес-конференція за всю виборчу кампанію 2015 року. У залі готелю “Тернопіль” ніде було стати, а журналісти записували виступи політиків на диктофон, хоча б з коридору! Такий інтерес до політичних персон викликали події, коли кандидат в мери від “Народного контролю” Володимир Бліхар, від “Самопомочі” Тарас Пастух та інші громадські активісти та кандидати в депутати викрили аферу з друку бюлетнів на користь партії “Свобода” та мера Сергія Надала.

Про таку жахливу ситуацію інтернет-газета “Про все” писала у замітках “У Тернополі надрукували тисячі бюлетенів для фальсифікації виборів”, “Тернополяни викрили спробу фальсифікації виборів” та “Партія “Свобода” і мер Сергій Надал готували фальсифікації виборів”

О 13 годині мала відбутися прес-конференція політиків, які викрили цей злочин. Проте, на захід пробралися навіть такі кандидати в мери, які по суті піднятої проблеми не могли сформулювати жодного змістовного речення. Якщо говорити жартівливо – краще Ігор Вонс жував би.

Петро Ландяк подякував колегам, що його запрошували у друкарню, але через приїзд Гриценка він не міг прийти.

Михайло Ратушняк замість себе прислав красуню, нагадавши прискіпливим журналісткам, що це своєрідний “привіт від кавалєрського минулого оболончика” )).

Керівник “Самопомочі” у Тернополі Андрій Грицишин хотів перетягти ковдру на свого кандидата, але його толерантно поставив на місце Петро Ландяк.

Прибіг на прес-конференцію свободівець Олег Сиротюк. Він намагався протягом усього часу перевести стрілки провини на провладні і парламентські партії. Прихильники свободівців, можливо, вважають, що він робив це успішно. Насправді ж Сиротюк дратував усіх присутніх беззмістовністю, постійним перебиванням виступів колег.

Аргументи Володимира Бліхара та Тараса Пастуха справили на присутніх гнітюче враження щодо перспектив виборів мера Тернополя і депутатів міської ради. Якщо говорити фактами, то 20 жовтня у видавництві «Терно-граф» виявлено тисячі необлікованих бюлетенів для голосування на місцевих виборах, хоча офіційно усі бюлетені були передані у ТВК ще у п’ятницю, 16 жовтня. Найбільше зайвих бюлетенів було на вибори мера Тернополя. Скільки їх надрукували, куди вивезли, чому не було охорони і представників міської ТВК – не відомо.  Політики вважають, що необхідно надрукувати нові бюлетені, але змінивши їх колір, шрифт, дизайн, щоб зловмисники не змогли скористатися неконтрольовано надрукованими. Є думка, що можливо, вибори у Тернополі перенесуть. Проти цього виступають свободівці, яких ніхто прямо не звинувачує, проте на них “згоріла шапка”, коли на прес-конференції намагався взяти слово Олег Сиротюк, руки якого трусилися, як осіння листя, а мова періодично переходила в розпачливий істеричний крик під час дискусії. Це нагадало 2009 рік, “принцип бумеранга”, який повернувся до тягнибоківців. Тільки тоді хімічити їм допомагав губернатор Чижмарь

Для свободівців проблема у тому, що бюлетені загортались в агітаційні матеріали їхньої партії, на місці злочину був помічений Леонід Бицюра, який утік звідти, жоден партієць Тягнибока так і не приїхав на місце злочину, хоч телефоном запрошували багатьох. Скільки свободівці надрукували бюлетенів для “виборів Надала” і в міську раду – нині не знає ніхто.

Що відбувалось під час прес-конференції, що заявив керівник міліції Олександр Богомол, як пояснював ситуацію директор цього горе-видавництва, який вихід із ситуації – дивіться відеозаписи найцікавіших моментів.

У тернопільському пологовому жахливі умови (відео)

Casinoavtomaty.com — дом, где живут лучшие игровые автоматы