111

В Західній Україні церква відіграла надзвичайно велику роль для українського суспільства у 20-30 роках минулого століття. Сьогодні церковні діячі є антиподами своїх попередників, які діяли століття тому. У Тернополі церковна влада забудовує дитячі садочки, захоплює сквери, дає на прощах слово алкоголікам-чиновникам і мовчить навіть після Революції Гідності. Що горе-діячі православної церква Київського патріархату дурять віруючих, що представники греко-католицького духівництва.

Говорити про православних негідників Московського патріархату не має сенсу. Всі бачили як у Верховній Раді глава нібито Української православної церкви Онуфрій не підняв своєї задниці, коли в парламенті вшановували героїв АТО.

Нещодавно побував у Тернополі глава Української греко-католицької церкви Святослав Шевчук, зустрічався з владою, але своєї оцінки ганебній ситуації в області не сказав. Поруч з ними були керівники області, міста, проте церковники, схоже, турбуються про матеріальні блага, а не духовне майбутнє пастви.

Три роки тому глава УГКЦ Шевчук мовчав, коли в Зарваниці вихваляли Януковича…

За мовчазної згоди духівництва зараз, після Революції гідності, негідники при владі крадуть майбутнє сьогоднішньої України і українців…

За скільки часу храми спорожніють, не бажаючи слухати словоблуддя?…

Чи це довгий шлях звичайного очищення і віра українців лише викристалізується, витерпівши випробування хапуг у рясах?1 comment

  1. ганна придушана

    та що ви таке кажете? 1 прапвда. церкви на кожному кроц1. а вони 1 не порожн1 т1 церкви. завжди повно людей. та т1льки. на жаль. щось пропов1д1 там дикарськ1. котр1 зовс1м не церковного зм1сту. Вони 1ють ненависть. ворожнечу м1ж в1руючими 1нших конфес1й. Якби ви там не патякали про московський патр1архат. мабуть вам за це платять добре, т1льки якраз в церквах московського патр1архату не пропов1дують ненависть. як в УГКЦ, котра розповсюдилась як та в1русна 1нфекц1я. Н1чого не скажу, там дуже талантливо ведеться богослуж1ння, прямо театральн1 постанови, але ненависть котру вони с1ють. вона аж зашкалюе.А якраз московський патр1архат не мае того впливу, бо служба в них канон1чна. нема н1 слова кр1м церковних канон1чних богослуж1нь. Тому вони дуже програють УГКЦ. А от Ки1вський патр1архат на кожному слов1 церковного богослуж1ння вл1зае з1 словами анафеми ненавист1. От люди 1 не в1рять насправд1 Богу. незважаючи на велику к1льк1сть храм1в.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.